לגיה ורשה הפולנית סיימה את הכנותיה לקראת משחקה הערב (חמישי, 20:00) מול הפועל תל אביב במסגרת המחזור האחרון של שלב הבתים בליגה האירופית. חניכיו של מאצ'יי' סקורזה יגיעו למשחק כשהם כבר הבטיחו את מקומם בשלב 32 הגדולות של המפעל מכיוון שלרשותם יש תשע נקודות בכיס בעוד להפועל תל אביב שמדורגת במקום השלישי יש רק ארבע נקודות.

ורשה, שניצחה במשחק הראשון בין הקבוצות, 2:3 , תקווה לסיים בטעם טוב את שלב הבתים עם ניצחון נוסף שיוסיף לקבוצה ניקוד לקראת השנים הבאות במפעלים האירופיים השונים.

בהרכב עצמו יהיו שינויים בולטים. הפולנים יחסרו את השוער הראשון שלהם, דושאן קוצ'יאק, שהורחק במשחק האחרון של ורשה מול איינדהובן (0:3) ואת מקומו בין הקורות אמור לתפוס ווישיש סקאבה. הקשר הישראלי שמשחק בקבוצה, משה אוחיון, יקווה לפתוח בהרכב אחרי שלא ממש ראה דשא בתקופה האחרונה. אוחיון נאבק על מקומו באחד-עשר הפותחים עם מירוסלב רדוביץ.

הקבוצה הפולנית ערכה הערב את מסיבת העיתונאים שלה רגע לפני האימון המסכם. מאמן לגיה, סקורזה, התייחס לפני האימון למשחק ואמר: "ראשית אני מביע את תנחומיי למאמן הפועל תל אביב , דרוד קשטן על אובדן אחיו. לקראת המשחק אני חושב שיש לנו ניסיון רב במפעל הזה העונה, אנחנו מייצגים את פולין ואין לי ספק בהצלחה שלנו. חשבנו וקיווינו שהתוצאות יהיו לטובתנו בבית הזה. לא היו לנו ציפיות שזה יהיה מעבר למה שהשגנו מבחינת התוצאות ולכן התחושה אצלנו טובה. אנחנו צריכים את הנקודות למרות שהבטחנו כבר את המקום השני".

סקורזה: &qout; (יניב גונן)
סקורזה: "התחושה אצלנו טובה, נרצה לשחק מול מנצ'סטר יונייטד" (יניב גונן)
 
על הקבוצה שמנגד סיפר: "אנחנו יודעים שלהפועל יש התקפה טובה מאד ואנחנו נצטרך לעצור אותם, אנחנו צריכים לקחת את זה בחשבון ולהיות ערניים בהגנה. נפעל בהתאם כדי לעצור את החלוצים, טוטו תמוז ועומר דמארי, גם לקנדה יש הרבה יכולות התקפיות כמו לאייגיבור. אין לנו העדפה לגבי הקבוצה שנקבל בשלב הבא כי כולן חזקות אבל אנחנו נרצה לשחק מול מנצ'סטר יונייטד. אין לי ספק שלגיה וורשה היא קבוצה שנמצאת במקום טוב באירופה, כל שחקן עשה צעד משמעותי קדימה ואני מרוצה".

אוחיון שעשוי לשחק: &qout;כרגע אני שחקן של לגיה ומאוד שמח להגיע איתם לארץ&qout; (יניב גונן)
אוחיון: "כרגע אני שחקן של לגיה ומאוד שמח להגיע איתם לארץ" (יניב גונן)
 
משה אוחיון ששיחק בבית"ר ב-5:0 מול קראקוב שאימן אותה סקורזה סיפר: "קודם כל אני שמח מאוד להגיע לארץ הקודש ולחזור מהקור לחמימות שלנו. סוף סוף אני נמצא במלון ויכול לאכול אוכל כשר. אחרי תקופה ארוכה שאני לא משחק אני מאוד מקווה שאקח חלק במשחק ואעשה כמו תמיד את כל מה שאני יכול כדי שהקבוצה שלי תנצח".

סקורזה (יניב גונן)
סקורזה: " אנחנו מייצגים את פולין ואין לי ספק בהצלחה שלנו" (יניב גונן)
 
הקשר דיבר גם על קבוצתו המקורית, מ.ס. אשדוד שמפתיעה מאוד בליגת העל: "יצא לי לראות אותם בפולין קצת, הם עשו רכש טוב מאוד בהגנה שהביא את יא יא פטי, זה ייצב אותם בהגנה ונתן הרבה שקט לעופר ורטה ולמרציאנו שעומד בשער, הם מוכיחים את עצמם, גם שריקי ורביבו שמביאים את הניסיון. בקישור יש את בן בוטבול שאני מאוד אוהב וביחד עם אמברוז הם נותנים לחלק ההתקפי חופש. קולה הוא חלוץ גדול והיה מוסיף לנו המון בשנה שעברה אם לא היה מושאל".

על העתיד סיפר: "כרגע אני שחקן של לגיה ורשה ומאוד שמח להגיע איתם לארץ - לחזור לחופשה ולפגוש את המשפחה ואת החברים, גם קצת לנוח".

הרכב משוער: ווישיש סקאבה, ג'ייקוב רזאזניצ'אק, אינאקי אסטיז, מיכאל זוולקוב, ג'ייקוב וורזניאק, מיכאל קוצרצז'יק, אריאל בוריסיוק, (משה אוחיון) מירוסלב רדוביץ, יאנוש גול, רפאל וולסקי ומיכאל זירו (דניאל ליובויה).