על שמחת ה-0:2 של אוהדי הפועל תל אביב מול לגיה ורשה אמש (חמישי) במשחק האחרון בשלב הבתים של הליגה האירופית, העיבה תקרית אלימה בין כמה מאוהדי הקבוצה לכמה עשרות מאוהדי לגיה ורשה.

לאחר סיום המשחק המתינו כמה מאוהדי הפועל לחבריהם עם ציוד מהמשחק, וכשהלכו באזור אצטדיון בלומפילד ליד אחת הפיצוציות, נתקלו באוהדים הפולנים שישבו ושתו באותה הפיצוצייה.

האוהדים הפולנים החלו להקניט את האוהדים האדומים שגם כן זרקו כמה מילים בחזרה, אך מהר מאוד הפכו ההקנטות ההדדיות לעימות אלים ביוזמתם של הפולנים, שככל הנראה היו שיכורים.

התוצאות היו קשות, כאשר חלק מאוהדי הפועל סבלו מחבלות קשות, בין היתר בראשם, ואחד האוהדים המוכרים של הקבוצה אף פונה לביה"ח וולפסון כשהרופאים חוששים לגורל אחת מעיניו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רון ציבלין: יש תחושת פיספוס

"הם חוליגנים", סיפרו כמה מהאוהדים האדומים והוסיפו: "הם היו שיכורים ורק חיפשו עם מי לריב". ע"פ הדיווחים, האירוע התרחש זמן די ארוך לאחר סיום המשחק, ולכן לא היו במקום שוטרים שימנעו את התקרית.

בהפועל ת"א התייעצו עם עורך דינם, אפרים ברק, המומחה בדיני אופ"א, כדי לנסות ולהגיש תלונה לארגון בעקבות האירוע החמור. עם זאת, בשל העובדה שבזמן האירוע לא נכחו שוטרים או משקיפים של אופ"א, כל מכתב תלונה מהאדומים לא יקבל יחס רציני כל עוד האוהדים שנפגעו לא הגישו תלונה במשטרה.