גונסאלו היגוואין היה השחקן האחרון שחזר ליובנטוס לקראת החזרה לאימונים. הארגנטינאי שקיבל הארכת זמן במולדתו בשל מחלת הסרטן של אמו, נמצא בטורינו וייכנס לכושר יחד עם הקבוצה. בינתיים, סיפק החלוץ ראיון באיטליה ובו התייחס בין היתר לשמועות החוזרות בנוגע לעתידו במועדון והאפשרות שיגיע לריבר פלייט, המועדון בו גדל.

“ריבר פלייט זה מועדון שנתן לי הכול, נתן לי כלים להצליח ולהתבגר ככדורגלן”, אמר היגוואין על קבוצת נעוריו ממנה נרכש על ידי ריאל מדריד. “כל אחד רוצה לשחק בריבר פלייט, אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד אבל כרגע אני חושב רק על יובנטוס והמטרות שנותרו לנו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ממשיך בשלו: אנסו פאטי מככב באימונים

האפשרות שלאוטרו מרטינס יגיע לברצלונה: “קשה מאוד להחליט בגיל שלנו. אני הייתי בן 18 כשריאל מדריד רצתה אותי וכמובן שלא יכולתי לסרב. אתה לעולם לא יכול לדעת מה יקרה בעתיד, זו החלטה לא קלה עבור לאוטרו, אבל ברגע שיש לך אפשרות לשחק עם מסי זה קשה לסרב”.

החלוץ נשאל בשאלת השאלות – מסי או רונאלדו, עם שניהם שיחק כמובן: “הם הטובים בעולם. ברגע שאתה מסתגל ללשחק לצידם הכול יותר קל. השחקנים ממוקדים בהם כך שלחלוץ יש הרבה מאוד חופש כשהם משחקים. כריסטיאנו שחקן ברמה הגבוהה ביותר, הוא ווינר מדהים”.