בעוד שנגיף הקורונה ממוטט את איטליה והמשבר הכלכלי שהוא צפוי לגרום עתיד לגרום לצרות צרורות לקבוצות הליגה האיטלקית, המתח בין המועדונים רק עולה והנשיא של יובנטוס אנדראה אניילי התעמת עם האיש החזק בלאציו קלאודיו לוטיטו לפני הפגישה של דירקטוריון סרייה A שיכריע לגבי המשך העונה.

המתח נגרם בשל העובדה שקבוצות רבות קוראות לסיים את העונה בהקדם האפשרי, אך לוטיטו מתעקש שיש צורך לסיים את העונה. בישיבה שבה לוקחים חלק הבעלים ויושבי הראש של 20 המועדונים בליגה, טען נשיא לאציו כי יש תקווה שאפשר להמשיך את המחזורים האחרונים של עונת 2019/20.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כל השערים של מלך שערי איטליה

“ראיתם את הנתונים? זה מתחיל להיעלם”, ציין לוטיטו לפי הטוטוספורט האיטלקי. “דיברתי עם המומחים והם אלו שנמצאים בקו החזית, לא הרופאים של הקבוצות בליגה”. הטענה של לוטיטו זכתה לתגובה צינית של אניילי שאמר לו: “כמובן, אני מבין שהוסמכת לווירולוג”.

הבעלים של סמפדוריה מאסימו פררו הביע את דעתו וטען: “אולי לשקול להמשיך את העונה הבאה מאיפה שזו הסתיימה, אני חושב שהעונה הזו כבר נגמרה. לבנבנטו יש 69 נקודות בסרייה B מה היא תגיד? לגבי העונה הזו והסקודטו, אני יודע שלוטיטו יהרוג אותי על מה שאגיד – אבל צריך לסיים את העונה ולתת את התואר ליובנטוס ועל פי המיקום עכשיו, זה הכיוון שעלינו לחשוב עליו”.

עוד הוסיף: “אפשר לחשוב בצורה של ‘מה אם’, לתת לנו חודש של הכנות, להתאמן בין ה-4 לאפריל ל-4 במאי, לשחק בזמן שיישאר 12 משחקים, להכנס לאוגוסט אפילו, כבר לתוך העונה הבאה, כדאי כבר לדבר על העונה הבאה ולא זו.