המחזור ה-26 בליגה הרוסית יצא היום לדרך (שבת) ובמוקד המשחקים היה התיקו 0:0 הסוער של קבוצתו של דני בונדר, וולגה ניז'ני נובגרד מול אמקאר פרם, כאשר המגן גם ראה את הכרטיס האדום בדקה ה-93.

קבוצתו של הישראלי הייתה טובה יותר לאורך רוב דקות המשחק, וגם נהנתה מיתרון מספרי כשגיורגי פייב האורח הורחק בדקה ה-77. הכחולים לא השכילו לנצל שליטה כמעט מוחלטת  ושלחו הביתה את האוהדים המסורים מתוסכלים מעוד איבוד נקודות סתמי. עוד בטרם שריקת הסיום, דני בונדר דאג להשוות את מספר השחקנים בכל קבוצה כשקיבל כרטיס אדום ישיר, אחרי שכבר סחב כרטיס צהוב מהדקה מהדקה העשרים.

וולגה נמצאת בבעיה רצינית בהתקפה, והיה זה המחזור הרביעי ברצף שוולגה לא מצליחה להבקיע יותר משער אחד, במשחק האחרון שזה קרה, היא ניצחה 1:3 את טרק גרוזני של זאב חיימוביץ'.

התיקו מציב את וולגה במקום ה-11 כשלזכותה 24 נקודות, במרחק 4 נקודות בלבד מהמקום האחרון. אצל אמקאר, מיודרג בוזוביץ' ערך הופעת בכורה על הקווים. המונטנגרי, שפוטר לפני כ-4 חודשים מדינמו מוסקבה, חוזר לקדנציה שנייה במועדון, שאותו אימן גם ב-2008.

זאב חיימוביץ´ בטרק גרוז´ני (GettyImages)
זאב חיימוביץ´ בטרק גרוז´ני. לא בסגל (GettyImages)
 

זאב חיימוביץ' לא נכלל בסגל טרק גרוזני בהפסד 1:0 לספרטק נלצ'יק.

השער היחידי במשחק הגיע בדקה ה-18 - מגומד מיטרישב בן ה-19 פרץ לרחבה ומ-14 מטר אלכסונית לשער,  לא התקשה להכניע את השוער ולנצח את המשחק. טרק גרוזני נמצאת במקום ה-12 עם 24 נקודות, מקום אחד מתחת לוולגה של בונדר לה אותו מספר נקודות.

רוסטוב ניצחה 0:1 את קריליה סובטוב. איגור סמולניקוב הכריע את המשחק בבעיטה מדהימה לחיבורים מ-18 מטר בדקה ה-86 וקבע את תוצאת הסיום.

קזחסטאן: ניצחון לקאיירט ויוסי שקל שהצטיין
קבוצתו של ג'ון גרגורי ויוסי שקל, קייראט, התרוממה מעל לקו האדום במקום העשירי אחרי 0:2 על קייזר מהמקום האחרון כשהשוער הישראלי שמר על שער נקי והצטיין. אחרי 22 משחקים הקבוצה נמצאת עם 20 נקודות בלבד.