בליגה, רוני לוי ואנורתוסיס פמגוסטה מובילים את הטבלה בנקודה, אך את הדאבל הם כבר לא יקחו העונה, זאת לאחר שנוצחו הערב (רביעי) 2:0 במשחק הגומלין ברבע גמר הגביע על ידי אומוניה ניקוסיה, אחרי תבוסה 4:0 במשחק הראשון.

אומוניה עלתה ליתרון בדקה ה-59 הודות לשער של אנדרה שמברי, כעבור עשר דקות משה אוחיון החמיץ בעיטת 11 מטרים ובדקה ה-82 פרדי קבע 0:2 לאומוניה וסיים את הסיפור. אוחיון רשם 90 דקות במדי אנורתוסיס, ברק יצחקי שיחק 12 דקות ולא השפיע על התוצאה. באומוניה יובל שפונגין רשם אף הוא 90 דקות.

רן בן שמעון, גיא חיימוב וקבוצתם, א.א.ק לרנקה, עשו צעד משמעותי לקראת חצי הגמר לאחר שסיימו את משחקם מול פארלמיני ב-1:1 בחוץ.

שער החוץ, שכבש ג'ואן תומאס כבר בדקה הראשונה, ייתן ללרנקה יתרון בגומלין, למרות שער השיוויון המאוחר שכבשה פארלמיני בדקה ה-90 מרגלי אקס מכבי ת"א, מילאן מרדקוביץ'.

קבוצתו של אורי פסו, איה נאפה, הודחה גם היא מהגביע לאחר תיקו 1:1 מול אפולון ניקוסיה. לאחר הפסד 2:0 במשחק הראשון, הייתה צריכה איה נאפה להתקיף ולהבקיע, אך ספגה מרגליו של חארלמבוס בדקה ה-35, מה ששבר את חבריו של פסו, שלא שיחק. הוגו סוארס כבש בדקה ה-42 לנאפה, מה שהיה מעט מדי ומאוחר מדי.

רן בן שמעון. צעד משמעותי לחצי הגמר  (שי לוי)
רן בן שמעון. צעד משמעותי לחצי הגמר (שי לוי)