העונה הנהדרת של סלטיק נמשכת. ההופס גברו 0:4 על אברדין בחצי גמר הגביע הסקוטי ויפגשו בגמר את מאת'רוול.

המשחק החל רע מאוד עבור המארחת, אברדין, שהחל מהדקה ה-19 נשארה בעשרה שחקנים, אחרי שאנדרו קונסידין גרם לפנדל והורחק. גם בליגה אותו קונסידין הורחק. אנתוני סטוקס לקח את הבעיטה אך החמיץ.

בדקה ה-49 הגיע השער הראשון של סלטיק מרגליו של צ'רלי מולגרו. שמונה דקות אחר כך ג'ו לדלי הכפיל ובדקה ה-63 כריס קומונס כבש בפנדל. שש דקות לסיום הזמן החוקי שון מאלוני כבש את השער הרביעי של סלטיק וקבע את תוצאת המשחק.

אחרי 22 משחקים, המילטון חזרה לנצח
המילטון גברה 1:2 בחוץ על היברניאן במסגרת המחזור ה-33 בליגה הסקוטית. המשחק הועבר בערוץ ONE (אפיק 50 וב-HD, ערוץ 514 בהוט).

כבר בדקה התשיעית לקח נייג'ל הסלבנק מהמילטון כדור ממחצית המגרש, הצליח לעבור פעמיים את דיקו ולהעביר כדור רוחב לקרופורד. האיש שעוד שיחק השנה מול בני יהודה במדי שמרוק רוברס כבש מקרוב וקבע 0:1.

בדקה ה-34 נרשם המהלך המוזר של המשחק. הגבהה תמימה לרחבה הגיעה לסודייה שירד למטה לעזור במאמצי ההגנה, נגח היישר לרגלו של מילר ומשם לרשת, שער עצמי ו-0:2 להמילטון במחצית.

בדקה ה-65 תקווה להיברניאן. כדור ארוך של בות' הגיע לסודייה שעם רגל ימין השלים מול השוער המחליף מורדוך שער שלא הספיק. בסופו של דבר ניצחון ראשון להמילטון אחרי 22 משחקים ושלוש נקודות שספק יעזרו לה במאבקי ההישארות.