המילטון ואברדין נפרדו הערב (שני) ב-1:1 במסגרת המחזור ה-34 בליגה הסקוטית. המילטון המדורגת אחרונה, עלולה לרדת ליגה במחזור הבא אך הצליחה לא להפסיד בשני המחזורים האחרונים בדרך לליגת המשנה. במשחק הנוסף, אינברנס ניצחה בחוץ 0:3 את סט. ג'ונסטון. המשחקים שודרו בערוץ ONE, ערוץ 50 ובערוץ 514 בהוט ב-HD.

בדקה ה-52 סטיבן סמית' הוכשל ברחבה על ידי גארי מקדונלד ואברדין קיבלה פנדל. כריס מגווייר בעט ותומאש צ'רני הצ'כי הדף. לאחר הניצחון על היברניאן במחזור הקודם ואפשרות לניצחון שני ברציפות, המילטון עלתה ליתרון בדקה ה-64.

נייג'ל הסלביינק, אחיינו של ג'ימי פלויד הסלביינק האגדי, מצא את דוגי אימרי שהעלה את המילטון ליתרון. הקבוצה של בילי ריד לא הצליחה לשמור על היתרון וספגה את השוויון בדקה ה-74.

מגווייר פיצה על החטאת הפנדל עם בישול. הקשר פרץ באגף שמאל, העביר כדור רוחב וניק בלקמן, יהודי במוצאו שהשתתף במכביה, גילגל לרשת שתי דקות לאחר שנכנס.

כריס מגווייר (רויטרס)
כריס מגווייר. החטיא פנדל ובישל (רויטרס)
 

במשחק נוסף, אינברנס ניצחה בחוץ 0:3 את סט. ג'ונסטון והתבססה במקום השביעי. בדקה ה-36 ארון דוראן מצא את כריס אינס שנגח פנימה. בדקה ה-57 דוראן השיג גם שער בנוסף לבישול והעלה את אינברנס ל-0:2. ריצ'י פולאן כבש את השלישי בדקה ה-70.