מחר תסתיים הליגה הסקוטית שרק שאלה אחת נותרה פתוחה, והיא השאלה החשובה מכולן, מי תזכה באליפות? ריינג'רס או סלטיק?. בנתיים, היום (שבת) תמו להם משחקי הפלייאוף התחתון כשהכל כבר היה ידוע וברור. למעשה, משחקי היום שוחקו לפרוטוקול בלבד. סט. מירן אירחה את סט. ג'ונסטון במשחק המרכזי שהסתיים ב-0:0 (המשחק שודר בערוץ ONE ערוץ 50)

יורדת לליגת המשנה כבר יש - זוהי המילטון, שאירחה את מובילת הפלייאוף התחתון אינברנס ושחקנה הישראלי, גיל בלומשטיין שלא היה בסגל הקבוצה למחזור הסיום. בדקה ה-44 כבש ריצ'י פוראן הוותיק את ה-0:1 לזכות אינברנס בנגיחה חזקה מתוך הרחבה. המילטון ניסתה להשוות מיד עם חידוש המשחק אך הבעיטה של דוגי אימרי נהדפה היטב על ידי שוערה המחליף של אינברנס, ג'ונתן טופי.

המילטון עלתה למחצית השניה בידיעה כי אלה הם 45 הדקות האחרונות שלה בליגה הבכירה ובדקה ה-50 היא הצליחה להשוות כשסיימון מנסינג שם את הראש במקום הנכון ואיזן את התוצאה. אך אינברנס היתה טובה יותר ואחרי שבע דקות היא גם חזרה להוביל כשאדם רוני כבש בקלות מתוך הרחבה והעלה את האורחים ל-1:2 שגם היה שער הניצחון.

היברניאן ואברדין נפגשו גם הן לשתי מטרות בלבד - לעבור את המשחק ללא פציעות מיוחדות ולתת לקהל המסור קצת נחת. בשלוש הדקות הראשונות הצליחו שתי הקבוצות להחמיץ מצבים קורצים במיוחד. בדקה ה-21 הצליח חלוץ היברניאן, דרק ריורדן, לזכות את הקהל המקומי במעט נחת אחרי כבש בבעיטה לחיבורים מ-18 מטרים.

עם פתיחת המחצית השניה הצליחה אברדין להשוות את התוצאה כשג'וש מאגניס הצעיר כבש בנגיחה מתוך רחבת החמש.

סטו פורסטר (GettyImages)
סטו פורסטר מהיברניאן. לא הצליח להציל את קבוצתו מהפסד (GettyImages)
 
בדקה ה-75 הצליח כריסטופר מגווייר לכבוש מקרוב ולהעלות את אברדין ל-1:2, לא חלפו שתי דקות ואותו מגווייר כבש את השני שלו במשחק עם בבעיטה מחוץ לרחבה וסגר למעשה את הסיפור. הניצחון גרם לכך ששתי הקבוצות יחליפו מקומות בדירוג הסופי של העונה כשאברדין סיימה במקום השלישי בפלייאוף התחתון והיברניאן סיימה במקום הרביעי.

סט. מירן אירחה את סט. ג'ונסטון לעוד משחק חסר חשיבות. המחצית הראשונה היתה דלה באירועים. במחצית השניה נראה שיפור בקצב המשחק. ליאם קרינג מסט. ג'ונסטון הצליח להחמיץ ברשלנות בדקה ה-87 והמשחק נגמר ללא שערים.