מזג האוויר ניצח. המשחק שהיה אמור להיערך אתמול (שני) בין אברדין לסט. ג'ונסטון במסגרת המחזור ה-14 בליגה הסקוטית נדחה עקב תנאי מזג אוויר קשים.

שופט המשחק, סטיב מקלין, הגיע לאצטדיון ה"מקדיארמיד פארק" והתקבל על ידי ערפל כבד מאוד. אחרי שבחן את כל האופציות והתייעץ עם הקוונים ועם איגוד השופטים הסקוטי, הוחלט כי הראות כל כך לקויה עד שאין באפשרותו לנהל את המשחק.

כעת ממתינים בסקוטלנד להחלטת ההתאחדות לכדורגל שתקבע מועד חדש למשחק. אין זו הפעם הראשונה שמשחקים בסקוטלנד נדחים עקב גשמים עזים או ערפל כבד וגם בשנה שעברה נדחו מספר משחקים, כך שהתאחדות הסקוטית ערוכה גם למקרים כאלה.

למרות שנוצחה במחזור האחרון 1:0 לסט. מירן, עבור סט. ג'ונסטון מדובר בפתיחת עונה טובה מאוד מבחינתה. הקבוצה נמצאת במקום הרביעי עם 19 נקודות אחרי 5 ניצחונות ו-4 תוצאות תיקו.

זה היה אמור להיות משחק הבכורה של סטיב לומאס על הקווים. לומאס החליף בתפקיד השבוע את דרק מקינס שעזב את הקבוצה אחרי שלוש שנים וחתם בבריסטול סיטי.

מקדיארמיד פארק. ככה נראה האצטדיון רק כמה ימים קודם לכן (רויטרס)
מקדיארמיד פארק. ככה נראה האצטדיון רק כמה ימים קודם לכן (רויטרס)
 

גרנט אדם שוחרר בערבות, דיון נוסף בעיניינו יהיה בינואר
פרשת שוער הנוער של ריינג'רס, גרנט אדם, עדיין לא יורדת מהכותרות בסקוטלנד. כזכור, נעצר אדם ביום ראשון בשתיים לפנות בוקר ליד פאב בגלאזגו אחרי שחגג את זימונו לנבחרת סקוטלנד הצעירה בכך שהשתכר במועדון לילה והחל להתפרע, לקלל ולהשמיע קריאות פוגעניות כלפי קתולים.

אדם נזרק החוצה והחל לקלל גם את השוטרים שהגיעו להרגיעו. "ראיתי את אנשי האבטחה בפאב גוררים אותו החוצה בשעה שתיים לפנות בוקר. הוא התווכח איתם. לא שמעתי בדיוק את מה שהוא אמר, אבל זה כלל הערות כלפי האפיפיור".

אדם גרנט. שוחרר בערבות בשלב הזה (GettyImages)
אדם גרנט. שוחרר בערבות בשלב הזה (GettyImages)
 

אדם, שסומן כשוער העתיד של ריינג'רס ונבחרת סקוטלנד, עלול להיזרק מהקבוצה אם יורשע. הוא הובא בפני שופט, שוחרר בערבות עד להמשך הדיון בבית המשפט שיהיה ב-25 בינואר.