סלטיק, ללא בירם כיאל המוצהב, תארח היום (ראשון) ב-14:45 את מאת'רוול ותנסה להגדיל את מספר הניצחונות הרצופים שלה לשבעה. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ ONE, אפיק 50 בממיר.

אחרי ה-0:3 על גלאזגו ריינג'רס באולד פירם, רצף המשחקים ללא הפסד של הירוקים-לבנים עלה ל-17 והקשר, ג'ו לדלי, יודע שלא יהיה פשוט להביא את אותה היכולת גם מול היריבה מהמקום החמישי, עליה יש לחניכיו של ניל לנון 30 נקודות יתרון.

"נגד ריינג'רס זו היתה הופעה אדירה והביטחון שלנו גבוה, אבל יש לנו עוד הרבה משחקים ואסור לנו לזלזל, גם לא במשחק מול מאת'רוול למרות ההפרש ממנה. אנחנו צריכים לצאת למגרש ולשחק את הכדורגל שלנו בתקווה שאם נעשה את זה, נשיג את התוצאה שאנחנו מחפשים, ניצחון", אמר הקשר.

"אנחנו יודים שזה הולך להיות קשה, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו", המשיך לדלי. "אנחנו לוקחים את זה משחק אחרי משחק. רק צריך להמשיך בדרך שלנו עכשיו עד לסוף העונה אם אנחנו רוצים אליפות".           

 

בירם כיאל. יראה את המשחק מהיציע (רויטרס)
בירם כיאל. יראה את המשחק מהיציע (רויטרס)
 

ריינג'רס, לה שני משחקים חסרים לעומת סלטיק ומינוס שמונה נקודות ממנה, תארח מיד אחרי המשחק של סלטיק את סט. ג'ונסטון (17:00) במשחק שיועבר גם כן בערוץ ONE. הכחולים-לבנים יגיעו למשחק כשהם מודעים לתוצאה של היריבה המושבעת ובכל מקרה, יהיו חייבים לנצח כדי לשמור על סיכוי ברגע שישלימו את שני המשחקים החסרים שלהם.