סלטיק נחלה היום (ראשון) את הפסדה הראשונה מזה 17 משחקים כשהופתעה בחוץ ע"י מאת'רוול והפסידה 2:0 במשחק במסגרת המחזור ה-28 בליגה הסקוטית. המשחק הועבר בשידור ישיר בערוץ ONE, אפיק 50 בממיר.

חניכיו של ניל לנון, שחסרו את בירם כיאל המוצהב, הגיעו למשחק מהמקום הראשון עם 64 נקודות במאזנם ואחרי ה-0:3 המרשים באולד-פירם, אך לא יכלו ליריבה מהמקום החמישי בטבלה שלפני המשחק היתה רחוקה מהם מרחק 30 נקודות.

כבר בדקה השניה נרשם השער הראשון במשחק. צ'רלי מולגרו ניסה להשאיר את הכדור לשוערו, פרייזר פוסטר, ומי שארב לכדור היה ג'ון סאטון שניצל את הטעות והבקיע את ה-0:1 המפתיע.

סלטיק ניסתה לחזור למשחק, אבל מאת'רוול לא נתנה לה לגעת בכדור והשתלטה על מרכז השדה ללא בעיה. המגמה נמשכה עד לסוף המחצית הראשונה ובפתיחת השניה, הגיע השני של המארחים.

קית' לסלי פרץ לרחבה וספק הוכשל על ידי אמיליו איזגירה. השופט הצביע אל הנקודה הלבנה וסאטון השלים צמד עם ביצוע מושלם מהנקודה הלבנה, 0:2, תוצאת הסיום.

ניל לנון מודה לקהל שהגיע לתמוך. הפסד ראשון מזה 17 מחזורים (רויטרס)
ניל לנון מודה לקהל שהגיע לתמוך. הפסד ראשון מזה 17 מחזורים (רויטרס)
 

0:4 לריינג'רס על סט. ג'ונסטון, צימקה ל-5 עם 2 משחקים חסרים
האלופה ריינג'רס שמעה על ההפסד של סלטיק ועשתה את שלה עם 0:4 על סט. ג'ונסטון. כעת ריינג'רס עם חמש נקודות פחות מסלטיק אך יש לה שני משחקים חסרים.

כבר בדקה החמישית ניקיצה ילאביץ' כבש את הראשון בבעיטה מתוך הרחבה. בדקה ה-41 קייל לאפרטי בעט בשמאל והכניע את פיטר אנקלמן. סאשה פאפאץ' חתם בדקה ה-81 וילאביץ' השלים צמד בתוספת הזמן.

ילאביץ´ (רויטרס)
ילאביץ´. צמד לקרואטי (רויטרס)