החצאיות כבר תלויות על הקולבים, חמת החלילים הוצאה מהארון וכל סקוטלנד מחכה למחזור אחרון והגורלי כל-כך, מחזור שרק בסיומו נדע אם ריינג'רס תזכה באליפות השלישית שלה ברציפות או שמא הולך לקרות הבלתי יאומן וסלטיק תצליח לגנוב את התואר מתחת לאף של הכחולים. 

היום (ראשון) בשעה 14:30 תפגוש ריינג'רס את קילמרנוק בידיעה שניצחון ישאיר את צלחת האליפות בארון העמוס שלה עוד שנה. במקביל תפגוש סלטיק ללא בירם כיאל הפצוע את מאת'רוול כשהיא חייבת לנצח ולקוות למעידה של היריבה השנואה.

שני המשחקים, כל המתח, כל הדרמה וכל הלחץ הזה יועבר בשידור ישיר בערוץ ONE, ערוץ 50 ב-HOT וב-YES ובערוץ 514 ערוץ ה-HD של ONE ב-HOT.

שחקני ריינג'רס דרוכים ומוכנים לקרב. הקפטן דייויד וייר יודע מה מצפה לחברים שלו: “לא הולך להיות לנו קל. אנחנו ניתן לקילמרנוק את הכבוד הראוי לה, אבל אנחנו יודעים בדיוק מה יש לנו לעשות".

עוד הוסיף הקפטן הכחול: “אנחנו בכושר טוב ולא נעשה שום דבר שונה ממה שעשינו מתחילת העונה. אנחנו בטוחים בעצמנו אבל לא נגיע למשחק יהירים. ברור לנו שההבדל בין הצלחה לכישלון תלוי במשחק הזה".

וולטר סמית´. משחק פרישה למאמן האגדי (רויטרס)
וולטר סמית´. משחק פרישה למאמן האגדי (רויטרס)
 

על העובדה שיהיה זה משחקו האחרון של המנג'ר וולטר סמית', אמר וייר: “לא זה מה שיעשה את המשחק לחשוב יותר. אנחנו רוצים להיפרד ממנו עם תואר כמובן".

בצד השני של המתרס שקט במיוחד. המנג'ר הירוק, ניל לנון העדיף לדבר על התקיפה שעבר במשחק הקודם על ידי אוהד של הארטס ולהתעלם מהמשחק הצפוי: "אני לא הולך לבד לשום מקום עכשיו. פגשתי הרבה אנשים בימים האחרונים, גם כאלה שאינם אוהדי כדורגל, וכולם הביעו סלידה. צריך לעקור תופעות כאלה".

לנון וסמארס. לא מסתובב לבד בימים האחרונים (GettyImages)
לנון וסמארס. לא מסתובב לבד בימים האחרונים (GettyImages)
 

לא סתם החליט לנון להתעלם מהמשחק. גם הוא יודע כנראה שהסיכוי של הקבוצה שלו לזכות באליפות נמוך, אולם המנג'ר הצעיר בן ה-39 שזו לו העונה הראשונה כראש המערכת, ינסה בעונה הבאה לא למעוד ואולי לפתוח שושלת חדשה של הצלחות.