נדמה שלקשר ויסלה קראקוב ונבחרת ישראל, מאור מליקסון, מחכה קיץ של החלטה, וזה כמעט מבלי להתייחס לפרסום היום (חמישי) בתקשורת הבריטית, לפיו סלטיק הסקוטית רוצה לראות אצלה את השחקן.

בממלכה פורסם שהנציג שהגיע למשחק נבחרת ישראל מול נבחרת אוקראינה הוא סקאוט הקבוצה, ג''ון פארק, שהתרשם מאוד מיכולתו של מליקסון וימליץ לרכוש אותו בקיץ.

למרות הפרסום המחמיא ב"סאן" הסקוטי ואף כותרת ה-'בלעדי'' שניתנה לידיעה, הסבירות שמליקסון יעבור לסלטיק היא נמוכה בהתחשב בכך שהקשר וקבוצתו ירצו לראות אותו מתקדם לליגה וקבוצה גדולה יותר בקיץ – למרות הסיכויים הטובים של חניכיו של ניל לנון להגיע לליגת האלופות.

אחרי שרק לפני שבועיים שמענו על פי פרסומים באיטליה שקבוצה בסדר הגודל של נאפולי בודקת אפשרות לצרף את הקשר, מועדון כמו סלטיק יתקשה להתחרות באטרקטיביות שמביאות הליגות הטובות בעולם, מה גם שסגנון המשחק של מליקסון איננו מתאים לליגה הסקוטית שנחשבת חזקה ופיזית.

קבאני והמאשיק. נאפולי בודקת אפשרות לצרף את מליקסון (רויטרס)
קבאני והמאשיק. נאפולי בודקת אפשרות לצרף את מליקסון (רויטרס)
 

בתוך כך, מליקסון, שנפצע בסוף השבוע בשריר הירך האחורי עבר בדיקה שגילתה שהוא סובל מעומס קטן ולא משמעותי לשריר. בהתאם לכך עדיין קיים סיכוי שישותף מחר במשחק של ויסלה קראקוב מול לך פוזנן בליגה המקומית.

בינתיים ערך מליקסון אימון אישי ולא התאמן עם חבריו. החלוץ דודו ביטון יפתח בהתקפה אחרי שכבש בשבוע שעבר את שערו העשירי העונה, אך לא בטוח שיעשה זאת לצד צבטאן גנקוב שסובל מווירוס.