סלטיק פתחה את השבוע המרגש שלה עם 0:5 על סט. מירן והכל מוכן לקראת המפגש בקאמפ נואו מול ברצלונה במסגרת המחזור השלישי של ליגת האלופות.

בירם כיאל חזר להרכב (90 דקות) אחרי שהתאושש כמעט לגמרי מפציעה ובדקה ה-15 החל במהלך שעבר דרך לסאד לרגלו של גארי הופר ופנימה - 0:1.

בדקה ה-19 אקס אשדוד, אפה אמברוז, שנמצא בתקופה חלומית מבחינתו כבש את ה-0:2 מול שער ריק אחרי טעות של קרייג סמסון, שוערה של סט. מירן.

בדקה ה-33 טעות קשה בהגנה הובילה את וואניימה לכבוש שער בקלות מהרחבה ובדקה ה-38 הצליח הקשר לכבוש את השני עם שער יפהפה מ-25 מטרים לרשת.

במחצית השניה הצדדים נרגעו ובעיקר סלטיק שרצתה להעביר 45 דקות בטוחות אך בדקה ה-87 הצליח אחד הטובים במגרש, טוני ווט הצעיר, לכבוש את ה-0:5 כשאמיליו איזגירה שנכנס כמחליף מצא את הראש שלו ברחבה ומשם הדרך לרשת הייתה קצרה.

אמברוז דוחק פנימה (רויטרס)
אמברוז דוחק פנימה (רויטרס)
 

רוס קאונטי הפתיעה את היברניאן
הפתעת המחזור הגיעה מהמשחק בין רוס קאונטי להיברניאן, בו ניצחה רוס קאונטי 2:3 את יריבתה שערב המחזור הייתה במקום השני בטבלה. לי גריפית'ס כבש לאורחת מהיברניאן בדקה השישית, אך שלוש דקות אחר כך סטיוארט קטלוול השווה. בדקה ה-34 איאן וייגורס הפך אך ג'יימס מקפייק השווה את התוצאה בשנית. קולין מקמנמן כבש בדקה ה-83 לזכות רוס קאונטי, קבע 2:3 ונתן לקבוצתו ניצחון.

סט. ג'ונסטון ניצחה 1:2 את קילמרנוק משערים של קאלום דווידסון (30) ונייג'ל הסלביינק (89), ג'יימס פאולר צימק רק בדקה ה-90. במשחק נוסף, דנדי יונייטד ואברדין נפרדו ב-1:1, ג'ון רנקין כבש לדנדי בדקה ה-22, ניאל מקגין קבע את תוצאת המשחק בדקה ה-53.