שחקנה החדש של מאת'רוול, פרנסיס ג'פרס, שעבר כבר בליברפול, אברטון יפגוש את קבוצתו מן העבר, גלזגו ריינג'רס במסגרת המחזור ה-26 של הליגה הסקוטית. (17:00, שידור חי בערוץ ONE, אפיק 50 ב-YES וב-HOT).

ג'פרס, ששיחק רק 8 משחקים במדי הכחולים, ינסה לשים מקל בגלגלים של האקסית ביחד עם קבוצתו ששואפת לשמור את הפער הסביר מהתחתית.

השחקן בן ה-30 אמור לשחק לראשונה בהרכב קבוצתו החדשה אחרי שלא כבש פעם אחת במדי הג'רס והתחנה האחרונה שלו הייתה בניוקאסל ג'טס באוסטרליה.

"אני שחקן כדורגל טוב יותר עכשיו". פתח ג'פרס את דברים. "טוב יותר ממה שהייתי בקדנציה הקודמת שלי בסקוטלנד. לא הייתי מעורב במשחק בעבר. מעכשיו אני הולך להיות צייד שלוח רסן ורשות".

"אין לי נקודה להוכיח, אם אני אקבל הזדמנות אני אבקיע שערים. לא היה לי טוב בריינג'רס ולא שיחקתי בעמדה שלי. נורא נהנתי במועדון עצמו אבל לא הצגתי את הכדורגל הכי טוב שלי. נפצעתי לעיתים קרובות ולא ממש רצתי עם הקבוצה".

החלוץ הוסיף: "אנשים שאלו אותי מספר פעמים 'למה עברתי לאוסטרליה?'. הייתי שחקן מוביל ומצליח שם. אוהדי מות'רוול יראו איזה רעב יש לי כבר במשחק הראשון. גם אם אשחק וגם אם לא אני בהחלט אסתכל קדימה. אני רוצה להנות, לנצח כמה משחקי כדורגל ובתקווה לעזור לקבוצה לטפס בליגה".

וולטר סמית´ (רויטרס)
וולטר סמית´. מתחיל להתרגל לחיים ללא מקאלק שסיים את העונה (רויטרס)
 
בתוך כך לא מעט פצועים יש לקראת המשחק הזה. בצד של ריינג'רס, לי מקאלק, נפצע וכנראה סיים את העונה. בצד של סטוארט מקול סטיבן סאונדרס (פצוע ומושעה), סטיבן האמל (שריר הירך האחורי), סטיבן קרייגן (מפשעה) וקית' לזלי (צלעות) לא אמורים להיות בהרכב של שחקן העבר.

שתי הקבוצות נפגשו לפני שבועיים בחצי גמר גביע הליגה. זה נגמר בניצחון דחוק 1:2 של וולטר סמית' וחניכיו הכחולים.

גיל בלומנשטיין. יחזור רק ביום א´ לסקוטלנד (רויטרס)
גיל בלומנשטיין. יחזור רק ביום א´ לסקוטלנד (רויטרס)
 
עוד מחר בליגה הסקוטית: הארטס שמלאה בשאיפות צמרת תתארח אצל המילטון האומללה מהתחתית. סט. מירן תארח את אינברנס ללא גיל בלומנשטיין הפצוע שיחזור רק שבוע הבא לסוקטלנד. סט. ג'ונסטון תארח את אברדין והיברניין את קילמרנוק.