ריינג'רס ממשיכה שלא להתחשב ברצונות של אוהדי הכדורגל למתח בצמרת הליגה הסקוטית. הכחולים של אלי מקוסיט אירחו הערב (שבת) את דנדי יונייטד במסגרת המחזור ה-14 ורשמו 1:3 מרשים שהגדיל את הפער בצמרת ל-15 נקודות מסלטיק שנמצאת במקום השלישי ו-12 נקודות ממאת'רוול שנמצאת במקום השני.

זה היה עוד ערב גדול של ניקיצה ילאביץ' שחגג עם שלושער מצוין. הקרואטי כבש את הראשון בדקה ה-19, דייק מהנקודה הלבנה בדקה ה-63 והשלים שלישייה פרטית בדקה ה-82. דאלי רק צימק בדקה ה-73.

המשחק הגדול של המחזור ולבטח של העונה כולה עד כה היה בין קילמרנוק שאירחה ברוגבי פארק את נועלת הטבלה אינברנס, במשחק ששודר בערוץ ONE.

בדקה ה-12 כבש דין שילס את השער הראשון במשחק והעלה את המארחת ליתרון, אבל אף אחד לא האמין למה שצפוי לקרות בהמשך.

אנדרו שיני החל את החגיגה כשהישווה את התוצאה בדקה ה-39. עד לאותה דקה היה זה השוער המקומי, יאסי יאקולה שהצליח למנוע מהכדור להיכנס לרשת, אלא שמכאן והילך כל החלק האחורי שלו קרס.

ניקיצה ילאביץ מדייק גם מהנקודה הלבנה (רויטרס)
ניקיצה ילאביץ מדייק גם מהנקודה הלבנה (רויטרס)
 

בדקה ה-53 השלים הייס את המהפך כשכבש מרחוק והפך ל-1:2. שבע דקות מאוחר יותר כבש אנדרו שיני את השני שלו ועשה 1:3. שתי דקות חלפו ובעוד שחקני קילמרנוק עדיין בהלם חטף גרגורי טאדיי את הכדור בחלק המגרש שלו ופרץ לבד לאורך כל מחצית המגרש, עקף את יאקולה חסר האונים ועשה 1:4 גדול.

בדקה ה-67 חגג אנדרו שיני את השלישי שלו והחמישי של קבוצתו. דין שילס דייק מהנקודה הלבנה בדקה ה-73 וצימק ל-5:2 אבל עשר דקות מאוחר יותר כבש טאדיי את השישי של אינברנס. בדקה ה-90 כבש הפרנן את השער התשיעי במשחק אבל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי עבור קילמרנוק שנכנעה 3:6.

טרי בוצ´ר. יכול להיות מרוצה מהקבוצה שלו (רויטרס)
טרי בוצ´ר. יכול להיות מרוצה מהקבוצה שלו (רויטרס)
 

בשני משחקים נוספים רשמה דנפרמלין ניצחון חוץ יפה של 0:1 מול היברניאן, סט. מירן והארטס נפרדו ב-0:0.