אחרי ההפסד באייברוקס בשבת לריינג'רס, קילמרנוק שבה למאבקי הליגה מול קבוצות בסדר הגודל שלה ותפגוש בשעה 14:00 את מאת'רוול במשחק שיועבר בשידור חי בערוץ ONE (ערוץ 50) ובשידור ב-HD (ערוץ 514 בהוט).        

אל אף שנכנעה לכחולים באשמת שער עצמי קורע לב שהובקע בדקה ה-87, קילמרנוק, החמישית בליגה הסקוטית עם 42 נקודות, שאבה עידוד מהיכולת המפתיעה של שחקניה מול האלופה המכהנת.

המפגש הביתי הקרוב מול מאת'רוול (שישית עם 37 נק') עשוי לתת לה את הדחיפה המיוחלת שתקפיץ אותה מעל לדנדי הרביעית, תעזור לה להתייצב במקום שמוביל לליגה האירופית, ולהתקדם, אולי, למאבק מול הארטס, החולשת ללא עוררין על המקום השלישי בליגה. לאחר עזיבתו של קונור סאמון לוויגן בינואר, שמה יהבה קילמרנוק על ג'יימי האמיל הצעיר שיבצע את מלאכת הכיבוש.       

קילמרנוק שיחקה רק משחק אחד מחמשת מפגשיה האחרונים בבית. יריבתה תנסה לנצל את אלמנט ההפתעה, בעודה מגיעה כאנדרדוגית לראגבי פארק, על מנת להיצמד גם היא לאיזור המוליך לאירופה, ולהמנע מהדרדרות לחלק הפחות נעים של הטבלה הסקוטית הקצרה.

מאת'רוול, שניצחה זה לא מכבר את סלטיק בשלהי פברואר, סובלת מחוסר ביטחון יחסי בעקבות התוצאות הבינוניות בשני המחזורים האחרונים (הפסד 3:0 לאינברנס ו-2:2 מול דנדי), אך לא תוכל להרשות לעצמה הפסד חוץ נוסף שעשוי לדחוק אותה מחמשת הראשונות.

דנדי. תפגוש את אינברנס ב-17:00 (GettyImages)
דנדי. תפגוש את אינברנס ב-17:00 (GettyImages)
 

משחקים נוספים: הארטס - סט. מירן (17:00), דאנדי יונייטד - אינברנס (17:00), המילטון - סט. ג'ונסטון (17:00).