קילמרנוק לא מפסיקה להרשים לקראת סוף העונה בליגה הסקוטית והיום (שבת) היא ניצחה את יריבתה מאת'רוול 1:3 מרשים אחרי שהפכה פיגור מוקדם.

המשחק הועבר בערוץ ONE בשידור ישיר (ערוץ 50 וב-HD בערוץ 514 ב-HOT).

כבר בדקה ה-14 האמפרי הצליח לתרגם פריצה סוחפת בצד ימין לשער. הג'מיקאני/סקוטי הצליח לחלוף על פני קלאנסי והוריד כדור לאמצע שם חיכה סאטון שעם רגל שמאל הצליח להכניע את יאקולה הפיני ולעשות 0:1 מוקדם למאת'רוול.

עוד חצי הזדמנות של סאטון פגשה את הקורה אך אז החלו המארחים בניצול הקרנות המרשים שלהם. כדור טוב של ארמנקו מצד ימין הגיע לקלי לגמריי לבד מול השער, קלי פספס אבל הכדור חזר מסילבה לכיוון ארמנקו. הרוסי/פיני הרים טוב שוב והכדור חדר לרשת מראשו של הבלם האיטלקי, פסקאלי, שהשווה ל-1:1 בדקה ה-24.

בדקה ה-43 רגע של מחלוקת. גאנינג ופסקאלי קפצו לעוד כדור קרן אחרי שסיסוקו החזיר את הכדור לאמצע. השופט שרק לפנדל לשמחת האוהדים המקומיים ולהפתעת סטוארט מקול וחניכיו ההמומים. את הפנדל תירגם האמיל ל-1:2 והוריד את קילמנרוק עם יתרון 1:2 להפסקה.

קילמרנוק יצאה טוב מאוד מההפסקה והחלה ללחוץ על השער של מאת'רוול שנעלמה לגמריי מכר הדשא. בדקה ה-51 הגיע גם השלישי. שוב קרן של ארמנקו, הפעם קלי הצליח לפגוש את הכדור טוב יותר וקבע את תוצאת המשחק - 1:3.

סמארס (רויטרס)
מחר בסקוטלנד - סלטיק מול ריינג'רס בקרב על גביע הליגה (רויטרס)
 
קילמרנוק עלתה למקום הרביעי בעקבות הניצחון עם 45 נקודות, מרחק 10 נקודות ומשחק עודף על פני הארטס אותה ניצחה לפני שבועיים. מאת'רוול תקווה למעידה של אינברנס כדי לא לאבד את מקומה בפלייאוף העליון.

מחר ב-17:00 תשחקנה סלטיק וריינג'רס בגמר גביע הליגה בדרך לתואר הראשון של אחת מהן לעונה זו.