אלופת פולין, ויסלה קראקוב, לא פתחה את עונת השמירה על התואר בצורה טובה אך כבר הערב (שישי) ב-21:30 יש לה הזדמנות לא רעה לתקן את הרושם ולהראות שהיא עדיין מהטובות בכדורגל הפולני כשתשחק מול לך פוזנאן, מוליכת הטבלה כרגע.

ניצחון אחד בלבד בחמשת המשחקים האחרונים שם הרבה סימני שאלה סביב היכולת של הקבוצה לשלב את קמפיין מוקדמות ליגת האלופות, בו היא נכשלה בסופו של דבר, לליגה עצמה אך עתה כשהראש נקי מצפים האוהדים של הכוכב הלבן ליכולת שתזכיר במעט את אשתקד.

חלוץ הקבוצה, דודו ביטון, שהבקיע עד כה את כל שלושת השערים של הקבוצה סיפר לפני המשחק: "עכשיו הראש שלנו קצת יותר נקי, אמנם זה מסיבה לא הכי טובה אבל עדיין אנחנו מאמינים שזאת הזדמנות מצויינת להוכיח שאנחנו קבוצה חזקה כי הם במקום הראשון".

על היכולת האישית שלו אל מול החלטות הקבוצה אמר: "ברור שאני רוצה להבקיע עוד שערים בשלב הזה אבל כרגע הקבוצה חשובה בהרבה כי כל תוצאה פה חוץ מניצחון ומשחק טוב שלנו לא תספק אותנו, את המאמן ואת האוהדים. אני גם מקווה ששיתוף הפעולה ביני לבין מאור (מליקסון) ייראה טוב יותר עכשיו ויניב פירות".

אברהם גרנט. מחמיא למליקסון (GettyImages)
אברהם גרנט. מחמיא למליקסון (GettyImages)
 

גם אברהם גרנט התייחס למליקסון בראיון שעניק לתקשורת הפולנית: "אני צופה בליגה מדי פעם בגלל מאור, הוא מצליח מאוד וזה לא מפתיע אותי כי זה אחד הכשרונות הגדולים שצמחו בישראל. הוא לא תמיד שיחק בקבוצות שהתאימו לו, הוא שחקן שצריך לקבל חופש פעולה על המגרש. מדובר בשחקן מיוחד מאוד שחייב חופש. העובדה שהוא הלך לוויסלה וחזר לכושר הטוב שלו מעידה על אופי, הרבה שחקנים אחרים היו מוותרים בקלות".

עוד במחזור ה-6 בליגה הפולנית ישחק תמיר כחלון לראשונה במדי קבוצתו החדשה, קרקוביה קראקוב מול ל.ק.ס לודז' לקרב תחתית בין המקום האחרון ללפני האחרון. היריבה של הפועל ת"א בליגה האירופית, לגיה ורשה, עם משה אוחיון, תארח את פודבסקידזי עם שחקנה הטרי, לירן כהן לדרבי ישראלים קטן.