האלופה הפולנית, ויסלה קראקוב, עם שני שחקניה הישראלים, מאור מליקסון ודודו ביטון, עלתה היום (שלישי) לחצי גמר הגביע המקומי אחרי ניצחון ביתי 0:1 ו-0:2 בסיכום שני המשחקים.

המשחק היה צפוף וסגור ומליקסון, שבעצם נשמר בשבוע האחרון, פתח וספג מכה חזקה בדקה ה-6 אך חזר בסופו של דבר למגרש בתום כמה דקות.

בדקה ה-25 הגיע השער היחיד במשחק. נונייז קיבל בסופו של דבר את הכדור אחרי בעיטה חופשית ומצא את החלוץ הבולגרי, צבטאן גנקוב שנגח פנימה את ה-0:1 של ויסלה.

בהמשך לא מעט מצבים היו משני הצדדים, בטח כשבדקה ה-66 שיתפו פעולה בחוד גנקוב ודודו ביטון כשנכנס כמחליף במקומו של איביצ'ה אילייב.

בהמשך תצטרפנה שתי הקבוצות נוספות לשלב חצי הגמר אחרי שגם לגיה ורשה עשתה זאת. רוך חורוזוב עם 1:4 במשחק הראשון, תשחק מול זדזיסוויצה. ארקה גדיניה תצא לוורוצלאב מול שלאסק אחרי 0:2 ביתי במשחק הראשון.

דודו ביטון (האתר הרשמי של ויסלה קראקוב) (ONE)
דודו ביטון (האתר הרשמי של ויסלה קראקוב)
 

המעודדות בוויסלה (ONE)
המעודדות בוויסלה (האתר הרשמי של ויסלה קראקוב)
 

בשווייץ, משה אוחיון שיחק 66 דקות במדי לוצרן בניצחונה 0:3 על גראסהופרס. הקשר פתח בהרכב וראה את דאריו לזקאנו כובש ראשון בדקה ה-42 ואת נלסון פריירה בדקה ה-61 מכפיל. קלאודיו לוסטנברגר, בדקה ה-80, חתם את תוצאת המשחק. אצל הקבוצה מציריך שיחק דניאל דה רידר 90 דקות.

משה אוחיון. 66 דקות ב-0:3 של לוצרן (רויטרס)
משה אוחיון. 66 דקות ב-0:3 של לוצרן (רויטרס)