דודו ביטון לא נכלל בסגל ויסלה קראקוב ב-1:3 על חשבון פודבסקידזי אך לראשונה העונה זה לא היה בגלל פציעה או הרחקה אלא החלטה של המאמן שקבע כי מלך השערים של הקבוצה לא יהיה בסגל כשאף אחד לא מסתתר מאחורי העובדה שההחלטה היא לא מקצועית. 

עיתונאי פולני בכיר אשר מסקר את הקבוצה סיפר ל-ONE: "כל השבוע שאלנו את דודו אם הוא לא מפחד שהוא לא ישחק יותר עד לסוף העונה כי הוא מושאל ובוויסלה רוצים למכור את גנקוב שהוא בין המרוויחים הגדולים במועדון. ביטון אמר שהוא לא חושב על זה אפילו אבל ביום חמישי הוא ראה שהוא לא ברשימה של השחקנים שנוסעים למשחק והביאו במקומו חלוץ בן 17 מהנוער". 

העיתונאי הוסיף: "אף אחד במועדון לא טוען שזה מקצועי - בכל זאת מדובר בשחקן שהחזיק את הקבוצה בחיים בתחילת העונה. הסיטואציה שנוצרה היא שדודו יחזור לשרלרואה כרגע כי ויסלה לא תשלם את 1.6 מיליון היורו במצבה. יש רצון להרוויח כסף על מכירת שחקנים כמו גנקוב ולכן שאלנו את דודו מה ששאלנו, החיים בכדורגל לפעמים כאלו". 

כשנשאל אם זו התייחסות הוגנת אמר: "אני לא יודע אם יש הוגן בכדורגל אבל בהחלט אפשר להגיד שוויסלה קצת שוכחת במקרה הזה איפה היא הייתה בלי השערים של דודו בתחילת העונה, גם בליגה וגם באירופה". 

ביטון חוגג את אחד משעריו העונה (GettyImages)
ביטון חוגג את אחד משעריו העונה. בוויסלה שכחו? (GettyImages)
 

בכל מקרה נמנע דרבי ישראלי גדול בפולין כשגם ביטון וגם ליעד אלמליח לא נכללו משני צידי המגרש. לירן כהן שנכנס בדקה ה-83 כבש את השער המצמק לזכות קבוצתו בזמן שמאור מליקסון הוחלף בדקה ה-90 אחרי שהיה קרוב לפחות פעמיים לעלות על לוח התוצאות. לפני המשחק סיקרו בפולין רבות את האפשרות כי "תהיה הרבה עברית על המגרש", דבר שלא קרה בסופו של דבר.