קבוצתו הפולנית של מאור מליקסון, ויסלה קראקוב, המשיכה את יכולתה המהוססת אחרי הפסד בשבוע שעבר עם הפסד נוסף 2:0 מאכזב מול פיאשט גליביצה בחוץ.

מליקסון שיחק 90 דקות אך לא הצליח להושיע את קבוצתו מההפסד המרגיז עם שני שערים רשלניים מבחינת ההגנה והשוער שתרמו לחוסר השקט שגם ככה קיים סביב המועדון ומאמנו, מייקל פרוביארז הגיש בתום המשחק את התפטרותו במהלך מסיבת העיתונאים בשידור ישיר ואמר: "צריך להתנהג כמו גבר. אני מודה לכולם על התמיכה אבל מציע את התפטרותי".

בתום המשחק הגיב מליקסון בנושא ואמר: "זה קורה לנו שוב וברור שגם לנו השחקנים יש חלק בכך שמאמן נוסף מתפטר. צריך להתמקד בכך שהקבוצה לא משחקת טוב ולא במי המאמן הבא כרגע. נאסוף את עצמנו ונקווה לצאת לדרך חדשה כבר בקרוב".

פרובריאז הוא המאמן השלישי בתוך שנה שלא שורד כמאמן הקבוצה. יצטרף למוסקאל ומסקאנט שעזבו את הקבוצה לפני תום החוזה בתקופה הקצרה הזאת.

באופן אופייני שלטה ויסלה במשחק מהדקה הראשונה אך נעקצה לקראת סוף המחצית הראשונה עם שער של תומאש פודגורסקי שמ-20 מטרים ודרך שחקן הגנה מצא את פרייקו לא מוכן והכדור חדר לרשת לצערו של השוער האסטוני.

המחצית השניה נפתחה גם היא במגמה הזאת אך הדלילות בהגנה ואוזלת היד מול ההתקפות המתפרצות התבטאה שוב בדקה ה-72 כשוויצ'ך קדזיורה היה הראשון להגיב לכדור שנשלח בספק נבדל של חוראדו וניתב אותו לרשת מקרוב.

אוהדי ויסלה קראקוב מול טוונטה (רויטרס)
אוהדי ויסלה קראקוב. יראו מאמן חדש עוד השבוע? (רויטרס)
 

עם ההפסד ויסלה כבר במקום ה-11 מ-16 עם 7 נקודות אחרי 6 משחקים וחמישה שערי זכות בלבד.