אחרי פגרה של חודשיים וחצי, חזרה הערב (שבת) הליגה הפולנית ואיתה הנציג החדש שלנו בה, אבירם ברוכיאן, שנכנס כמחליף בדקה ה-73 ב-0:2 של פולוניה ורשה על ל.ק.ס לודז' במסגרת המחזור ה-18.

קשר בית"ר ירושלים יצא בחלון ההעברות של ינואר בפעם הראשונה בקריירה לשחק בחו"ל ואחרי תקופה ארוכה בה התאמן והתאקלם בקבוצתו החדשה, הוא קיבל את הדקות הראשונות שלו במשחק רשמי. גם אקס מכבי חיפה, ולדימיר דבאלשווילי, עבר בינואר לקבוצה מוורשה ולעומת ברוכיאן, הגאורגי פתח בהרכב ושיחק 79 דקות.

כבר בדקה ה-15 הובקע השער הראשון במשחק, מרגליו של רוברט יאז הסלובקי שסיים מהלך יפה. בדקה ה-70 הכפיל החלוץ המצטיין של הקבוצה, אדגר קאני האלבני את התוצאה שנשמרה עד לסיום והעניקה לאורחים שהגיעו למשחק מהמקום השלישי, ניצחון מול הקבוצה החלשה מהמקום ה-14.

פולוניה טיפסה, לפחות באופן זמני, למקום השני כשבמאזנה 34 נקודות, נקודה יותר מהשלישית לגיה ורשה ושלוש פחות מהמוליכה שלאסק וורוצלאב. במחזור הבא תארח פולוניה ורשה את וידזב לודג' שבמרכז הטבלה.

במסגרת אותו מחזור, תתארח ביום ראשון ויסלה קראקוב, קבוצתם של מאור מליקסון ודודו ביטון, אצל זגלביה לובין האחרונה בטבלה. פודבסקידזי, עם ליעד אלמליח שיחכה להופעת בכורה ולירן כהן תצא ללודז'.

הופנהיים ומיינץ נפרדו ב-1:1
שתי קבוצות מרכז הטבלה בגרמניה נפגשו למשחק שפתח את מהחזור ה-22 וחילקו ביניהן את הנקודות. ניקולצ'ה נובסקי עם שער עצמי העניק להופנהיים יתרון כבר בדקה התשיעית אך מוחמד זידאן השווה לזכות מיינץ בדקה ה-29.