בשער יפהפה בדקה ה-90 ניצח לירן כהן לפודבסקידזי את משחקה הראשון לעונה הזאת בהתמודדות על שש נקודות מול זגלביה לובין (1:2). כהן נכנס כמחליף לדקות הסיום אחרי שקבוצתו ספגה שוויון בעשרה שחקנים ולקח על עצמו בעיטה חופשית מכ-35 מטרים, מעט אלכסונית מהשער.

הקשר זיהה את שהשוער רחוק מהפינה וסובב את הכדור לשער כשכולם חשבו שתבוא הרמה. כהן סיפר: "ראיתי את השוער גונב לכיוון ההגבהה ואני שמח שזה נכנס. שער ניצחון בדקה כזאת זה אושר וזה כולם יודעים".

עד שהכדור של כהן מצא את הרשת, פודבסקידזי לא ניצחה בעונה הזאת והיא עדיין מתחת לקו האדום, צמודה ללובין עליה גברה. "פתחנו את העונה לא טוב כקבוצה כי שינו קצת את השיטה", סיפר כהן בהתייחסו לכך שהמאמן שפוטר, רוברט קספרצ'יק, עבר לשחק עם שני חלוצים למרות ההצלחה עם חלוץ אחד בעונה שעברה.

בעקבות כך שותף כהן לרוב כמחליף ועכשיו תחת המאמן החדש, מרסין ססל, צפוי להתברג יותר בתמונת ההרכב. "אני השתדלתי לעשות את המקסימום בכל הסיטואציות וזה ברור, כשיש מאמן חדש הרבה פעמים הקבוצה מקבלת רוח חדשה אבל אנחנו נצטרך יותר מזה העונה כדי לחזור על דברים שעשינו עונה שעברה". כהן הוא בעצם אחד משני שחקנים אשר משחקים בליגה הפולנית למרות שבמשך פחות משנתיים הספיקו לעבור בליגה לא פחות משמונה שחקנים.