קצת אחרי שחתם בקרקוביה קראקוב הפולנית, התבטא תמיר כחלון בתקשורת הפולנית ודיבר, בניגוד למה שהוא בדרך כלל עושה, ארוכות עם כתבים. אחד הכתבים בחר לשאול את הקשר החדש על התחביבים שלו ועל פי מה שפורסם כחלון סיפר לו שמקומות 1-10 אצלו זה כדורגל ואז מגיעה המשפחה.

היום (ראשון) סיפר תמיר כחלון על הדרך בה סולפו דבריו על ידי הכתב ועל הכעס הגדול שלו בנושא: "אני לא אמרתי דבר כזה והדברים שלי הוצאו לגמרי מהקשרם. אולי בגלל שאני שחקן זר חשבו שזה לא יגיע אלי וזה מטריד, לכן אני החלטתי שאני, בגלל זה, לא אדבר יותר".

"המשפחה זה הכוח שמניע אותי". המשיך וסיפר הקשר שהלך לביקור, בצוותא עם דודו ביטון, במחנה ההשמדה אושוויץ לראשונה בחייו והוסיף: "לא יודע איך היה לי כח לשחק כדורגל בלי המשפחה שלי. זאת התקווה שלי. ההורים שלי זה אוויר לנשימה".

לסיום אמר: "אני לא מרבה לדבר כי אני לא אוהב את כל מה שמסביב לכדורגל, רק הכדורגל עצמו וזה מה שחשוב לי. חבל שדבר כזה קרה ואני מאוד כועס אבל זה רק נתן לי אישור למה שחשבתי. חשוב לי להתרכז במטרות של הקבוצה, כל דבר אחר לא מעניין. הגעתי לכאן כדי להתרכז בכדורגל".

כחלון שיחק השבוע במשחק אימון וכבר ביום א' צפוי להשתלב במשחק בין קבוצתו לבין ל.ק.ס לודז' כששתי הקבוצות סוגרות כרגע את הטבלה של הליגה הראשונה בפולין.