רגע האמת של הנבחרת הצעירה של ישראל הגיע. הערב (שלישי) ב-18:00 יפגשו החניכים של גיא לוזון את נבחרת מונטנגרו באצטדיון הברפלד בראשון לציון, כאשר הם יודעים שרק ניצחון ישאיר אותם בתמונת המאבק על אחד מ-14 הכרטיסים למשחקי הפלייאוף.

הנבחרת כבר ערכה את האימון המסכם באצטדיון בו ייערך המשחק והיא יודעת שגם אם תנצח במשחק הערב היא לא תלויה בעצמה, אלא בחסדיהן של נבחרות מהבתים האחרים באליפות.

לתמונה מלאה של העולות לשלב הפלייאוף בשלב הזה, לחצו כאן.

בהנחה שמוליכת הבית, נבחרת שבדיה, לא תמעד מול נבחרת בולגריה האחרונה וישראל תסיים עם שלוש נקודות את המשחק מול מונטנגרו, תסיים ישראל כסגנית.

במצב בו ישראל היא סגנית הבית, היא צריכה להיות בין ארבע הסגניות הטובות ביותר במוקדמות על מנת להעפיל למשחקי הפלייאוף. כרגע הנבחרת הצעירה מדורגת בתחתית רשימת הסגניות והיא תזדקק לכמה הפתעות במשחקים המקבילים כדי להעפיל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוזון: מקווה שהאיצטדיון יהיה מלא

לדוגמא, כדי לעלות נצטרך שאנגליה תאבד נקודות הערב, שסקוטלנד ואוסטריה יסיימו את המשחק ביניהן בתיקו, אבל חשוב לציין מלכתחילה שהסיכויים לא גבוהים.

המאמן גיא לוזון, עבורו יהיה זה המשחק הרשמי השני בנבחרת הצעירה, הבטיח כי הוא לא יתעדכן במהלך המשחק בתוצאות מהמגרשים האחרים באירופה. "זה רק יבלבל אותי", הוא הסביר.

שחקני הנבחרת הצעירה מתכוננים למונטנגרו (יניב גונן)
שחקני הנבחרת הצעירה מתכוננים למונטנגרו (יניב גונן)
 

"קודם כל צריך לנצח. אני מקווה שהאצטדיון יהיה מלא, אבל מה שיכריע יהיו השחקנים על כר הדשא. הקהל צריך לגרום לנו לשחק טוב יותר ולדחוף אותנו קדימה, הוסיף לוזון.

הרכב משוער: אריאל הרוש, אוראל דגני, דין מורי, רמי גרשון, עומרי בן הרוש, ביברס נאתכו, ניר ביטון, דור מלול, מאור בוזגלו, אלרואי כהן, ויקטור מרעי.