העונה הקשה שעוברת על גולדן סטייט, הקבוצה הכי טובה ב-NBA בחמש השנים האחרונת, עשויה להפוך לקשה אפילו יותר, לאחר שמספר עיתונאים בארצות הברית דיווחו היום (שישי), כי סטף קרי עשוי להחמיץ את שאר העונה.

כזכור, הווריירס איבדו בקיץ האחרון את קווין דוראנט שעבר לברוקלין (לא לפני שנפצע במהלך סדרת הפלייאוף נגד יוסטון, פציעה שמשביתה אותו לכל העונה), ופתחו את העונה ללא קליי תומפסון, שקרע את הרצועה בסדרת הגמר נגד טורנטו, אך פה לא נגמרו הצרות של הווריירס, שרק לפני פחות משנה נראו פשוט בלתי פגיעים.

סטיב קר (רויטרס)סטיב קר (רויטרס)

סטף קרי, שרבים ניבאו כי יספק עונת MVP לאור העובדה שהוא הכוכב הגדול היחידי שנשאר בסגל, שבר כזכור את היד לפני כתשעה ימים במשחק נגד פיניקס, ולאחר שבהודעה רשמית של הקבוצה דווח כי ייעדר כשלושה חודשים, בארצות הברית מדווחים היום כי “בגולדן סטייט לא הבינו עד כמה הפציעה חמורה. קשה להאמין כי הוא יחזור לשחק העונה”.

ללא קרי, הוווריירס מחזיקים ללא ספק באחד הסגלים החלשים בליגה, ויהיה מעניין לראות האם סגנית האלופה הגאה, שפתחה את העונה עם מאזן 6:2, תנסה להוציא עוד משהו מהמשך העונה שלה, או שתחכה לבנייה מחדש בשנה הבאה, ביחד עם קרי ותומפסון שיחזרו מהפציעות שלהם.