המחזור ה-22 ביורוליג נמשך הערב (שישי) עם שני משחקים ובראשון הייתה זו אנדולו אפס החזקה של ארגין עתמאן, שהמשיכה את העונה המצוינת, הפעם עם 78:85 בחוץ על הכוכב האדום בלגרד. במשחק השני ולנסיה שרדה קאמבק ירוק ולבסוף השיגה ניצחון יקר על פנאתינייקוס, שלא הצליחה להיצמד למכבי תל אביב.

התוצאה לא ממש משקפת את מה שקרה הערב על הפרקט בבלגרד, שכן הטורקים כבר הוליכו ב-24 נקודות ברבע השני ורק בדקות האחרונות אחרי שהורידו את הרגל מהגז, האדומים הצליחו לצמק משמעותית את הפער. הודות ל-W, אנדולו החזקה שמרה על פסגת היורוליג עם ניצחון מספר 19 לעומת 3 הפסדים בלבד ומנגד, הכוכב עם הפסד 13, כשלא הצליחה להשיג צעד משמעותי לעבר השמינייה המובילה של המפעל.

משחק כלל לא רע של בילי בארון ו-ולדימיר סטימאץ’ לא עזר הפעם לאדומים ששלחו הביתה 14,820 צופים מאוכזבים, שמנגד ראו עוד משחק איכותי של הכוכב הגדול שיין לארקין (24 נקודות), שנעזר הפעם גם ביכולת טובה של כריס סינגלטון הוותיק עם 13 נקודות ו-7 כדורים חוזרים.

נעבור למשחק השני שם ולנסיה, שנחשבת לקבוצת בית חזקה, הכניעה 87:94 לעיני הקהל הביתי את פנאתינייקוס של ריק פיטינו, שלא הצליחה להיצמד למכבי תל אביב המדורגת חמישית. בצד המאושר, העטלפים מוולנסיה העלו את מאזנם ל-11 ניצחונות בדיוק כמו לחבורה של אטורה מסינה במילאנו. 

בויאן דובלייביץ’, הסנטר המצוין, בלט עם 19 נקודות ו-7 ריבאונדים, כשגם קינו קולום הפגין יכולת טובה עם 14 נקודות ו-6 אסיסטים. בצד השני, 21 נקודות של טייריס רייס, אקס מכבי, ודאבל-דאבל אדיר של ניק קלאת’ס עם 22 נקודות ו-10 ריבאונדים לא עזר ליוונים שנעצרו אחרי 6 ניצחונות רצופים בכל המסגרות.