לאט לאט, ספרד מתחילה להתאושש ממשבר הקורונה הנוראי שפגע אותה, אחרי שהייתה אחת המדינות שסבלו בצורה הכי קשה מהמגפה, ואתמול (שני), שניים מסמלי הספורט הגדולים של המדינה, פאו גאסול ורפאל נדאל, ערכו שיחת וידאו ושיתפו ברגשות שלהם מהתקופה האחרונה ויוצאת הדופן.

נדאל: “השבועיים הראשונים השפיעו עלי קשות. לשמוע על כל כך הרבה מוות סביבנו בכל יום, כל כך נרבה נדבקים, כל כך הרבה חוסר מזל. היה לי מאוד קשה למצוא את הרצון להתעסק בחיי היום יום שלי, הבנתי שאנחנו פשוט חייבים למצוא דרך לעזור”.

פאו גאסול: “זה צריך להיות מאמץ משותף, צריך לשים כל תחרות ויריבות בצד. אני מקווה שכל העזרה ההדדית הזאת שגילינו תישאר גם אחרי שהכל ייגמר. אני מדבר עם המשפחה שלי בשיחות וידאו כל יום, אחרי זה אני מדבר עם האנשים שמנהלים את קרן הצדקה שלי, אני מעודד ואתם להישאר חיוביים ויצירתיים”.

גם רפא וגם גאסול הודו שהדבר שהכי קשה להם, זה הריחוק מהמשפחה. נדאל אמר: “אני מחכה לראות את המשפחה שלי, החברים שלי, לצאת למסיבות, לצאת לים, לשחות, להרגיש תחושה של חופש, לחבק אנשים. אני אוהב אנשים. גאסול הוסיף: “אני מחכה כבר לצאת, לטייל, להרגיש שאפשר לעשות הכל, לחבק את המשפחה שלי. העובדה שאי אפשר לעשות את כל זה גורמת לי סבל”.

נדאל שיתף גם בדברים שמטרידים אותו לגבי העתיד: “זמנים קשים מגיעים, בעיקר בפן הכלכלי, הרבה תחומים ייפגעו, התיירות תיפגע. זה יהיה הרסני להרבה אנשים. אנחנו חייבים להיות חזקים, להיות מאוחדים, למצוא פתרונות”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
היריבות הגדולה, בוסטון נגד סלטיקס