הפועל באר שבע הודיעה היום (ראשון) כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת ההלבשה הספרדית KELME, אשר תהיה המלבישה הרשמית של המועדון החל מהעונה הקרובה. 

חברת KELME הינה חברת הלבשה ספרדית הפעילה בלמעלה מ-60 מדינות ומשמשת בין היתר כמלבישה הרשמית של אספניול ושל אלאבס מהליגה הספרדית הבכירה ושל עוד מספר מועדונים בספרד מהליגה השנייה והשלישית.

נשיאת המועדון, אלונה ברקת, אמרה במעמד החתימה: ״אני שמחה על שיתוף הפעולה החדש שלנו עם חברת KELME ומוריס רבוח העומד בראשה בישראל. מצאנו שותפים אמיתיים לדרך עם ערכים דומים לשלנו ואני משוכנעת שכולנו נהנה משיתוף הפעולה, בעיקר האוהדים שלנו״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
החלוץ החדש של ב"ש: צפו בשערים של קאריו

מוריס רבוח, יבואן KELME בישראל אמר: ״עם כניסת KELME לישראל היה אך טבעי שנפנה למועדון גדול כמו הפועל באר שבע. כיליד העיר ואוהד הקבוצה החיבור לערכי המועדון ולחזון של אלונה היה מיידי. אנו מצפים בקוצר רוח לתחילת העבודה ומאמינים כי שיתוף הפעולה בין הצדדים יהיה פורה ומעשיר״.

עוד נמסר מבאר שבע: “אנו מודים מעומק הלב לחברת פומה על שלוש שנים מופלאות של שיתוף פעולה. תודה לצביקה שווימר, ענת בוגנר, אפי אשל, חנוך מהבד, לירן שטראובר ויתר צוות פומה על המקצוענות, המסירות ורוחב הלב לאורך כל התקופה”.