ליגת העל חוזרת אלינו אחרי פגרת הקיץ, ומומחי הווינר כבר מנסים לחזות את זהות האלופה והכובשים המצטיינים במסגרת משחקי ה’ווינר טופ’. בנוסף, גם השנה מאפשר הווינר באמצעות משחק ה-HANDICAP (הפרש נקודות של הקבוצות מהמקום הראשון בסיום העונה הסדירה) לנסות ולהרוויח גם מהימור על הקבוצות הקטנות.

לדעת מומחי הווינר, מכבי תל אביב תניף בפעם השנייה ברציפות את צלחת האליפות, ולכן מי שרוצה להמר על כך כבר עכשיו ייאלץ להסתפק ביחס זכייה של פי 1.5. אחריה ממוקמת בתחזית הפועל באר שבע עם יחס זכייה של פי 3.5 ובמקום השלישי בית”ר ירושלים עם יחס של פי 4. לחובבי סיפורי הסינדרלה: הימור על זכייה היסטורית של נס ציונה בעונתה הראשונה בליגת העל מזה 51 שנים מזכה כיום ביחס של פי 400, כך שהימור בסך 10 ש”ח יכול להקנות לא פחות מ-4000 ש”ח.

שחקני נס ציונה חוגגים. יחס של פי 400 (רדאד ג'בארה)שחקני נס ציונה חוגגים. יחס של פי 400 (רדאד ג'בארה)

בכל הקשור למלך שערי הליגה, בווינר מעריכים כי חלוצה של סגנית האלופה בן שהר יזכה בתואר האישי עם יחס זכייה מוערך של פי 7. אחריו ממוקם בתחזיות אלירן עטר עם יחס זכייה של פי 8, כאשר ירדן שועה סוגר את השלישייה הראשונה עם יחס זכייה של פי 10. אם אתם מחפשים יחס גבוה יותר, הימור מוצלח על אלמוג בוזגלו מהפעול חיפה כמלך שערי הליגה יכול להקנות בסיום העונה יחס של פי 50.

בן שהר. יזכה בתואר מלך השערים? (רדאד ג'בארה)בן שהר. יזכה בתואר מלך השערים? (רדאד ג'בארה)

גם השנה הטוטו ממשיך לאפשר ללקוחותיו להרוויח גם מהקבוצות הקטנות של הליגה. משחק ה-HANDICAP המאפשר הימור על הפרש הנקודות של הקבוצות מהמקום הראשון בסיום העונה הסדירה, ביחס קבוע של פי 10. גם כאן מומחי הווינר מעריכים שמכבי תל אביב תסיים את העונה הסדירה במקום הראשון, אחריה באר שבע בהפרש נקודות של 7+, בעוד שבית"ר ומכבי חיפה מיד לאחר מכן בהפרש של 9+ כל אחת. נס ציונה, כך על פי הערכות המומחים, תנעל את הטבלה ותחזור לליגה הלאומית כבר אחרי עונה אחת, זאת בהפרש של 38+.

אלמוג בוזגלו חוגג. יחס של פי 50 למלכות השערים (עמית מצפה)אלמוג בוזגלו חוגג. יחס של פי 50 למלכות השערים (עמית מצפה)