מכבי נתניה הודיעה אמש (שלישי) כי חתמה הסכם שיתוף פעולה עם יחידת הספורט במחלקה האורטופדית בבית חולים לניאדו שבעיר, אשר נפתחה בתחילת השנה בהנהלת ד"ר קלוד פיקאר, כאשר את יחידת הספורט מנהל ד"ר זקס עופר.

במסגרת שיתוף הפעולה, עליו סיכמו מנכ"ל בית החולים נדב חן, ומנכ"ל הקבוצה ניב גולדשטיין ביחד עם ד"ר זקס והצוות הרפואי של הקבוצה בראשות ד"ר אחמד ביאדסה, ילווה בית חולים מקצועית את הקבוצה ויעמוד לרשות השחקנים בזמינות גבוהה לבדיקות, טיפולים וניתוחים במידת הצורך תוך שיתוף פעולה מלא עם הצוות הרפואי של הקבוצה. 

שחקני מכבי נתניה (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי נתניה (רדאד ג'בארה)

"שיתוף הפעולה בין מועדון הכדורגל מכבי נתניה לבין בית החולים לניאדו ומחלקת רפואת הספורט החדשה שהוקמה בבית החולים, מצביע על המשך ההתקדמות המקצועית והשיווקית שהמועדון עובר ב-4 העונות האחרונות", אמר גולדשטיין והוסיף. "שיתוף פעולה זה הינו פועל יוצא טבעי של חיבור בין שני מותגים שנמצאים בצמיחה מתמדת ושואפים להגיע לפסגה, כל מותג בתחומו. שיתוף הפעולה הזה נותן לנו גב רציני מבחינת בריאות השחקנים וגם ראש שקט לדעת שאנחנו בידיים טובות".

ד"ר זקס הוסיף: "כילד שגדל בקופסא ומלווה את הקבוצה כאוהד כל השנים אעשה את כל שביכולתי בתמיכה מלאה של בית החולים לאפשר לקבוצה טיפול רפואי מיטבי. ברגעים הכי קשים לא נעזוב. בריאות והצלחה לכולם. יצאנו לדרך".