בסוף חודש אוגוסט, תצא לדרך בניו יורק אליפות ארצות הברית הפתוחה, אחד מארבעת הטורנירים היוקרתיים בעולם הטניס. המנצח, יהיה זה נובאק ג'וקוביץ', רוג'ר פדרר, רפאל נדאל או דווקא שם מפתיע אחר, ישלשל לכיסו כ-3.85 מיליון דולר. אתמול (ראשון), ניו יורק, העיר שבה חלומות מתגשמים, ראתה ספורטאי אחר הופך למיליונר. אבל זה היה ספורטאי בן 16, גיימר.

נראה שההיסטריה סביב המשחק פורטנייט דעכה מעט ב-2019, אך זה לא הפריע לחברת 'אפיק גיימז' לערוך בסוף השבוע האחרון את הטורניר הראשון של  Fortnite World Cup, אירוע שנמשך שלושה ימים ושודר בסטרים למיליוני צופים בבית. סדרת המוקדמות החלה כבר באפריל, ובסופה השחקנים שהרוויחו את הניקוד הגבוה ביותר (מתוך 40 מיליון שחקנים ברחבי העולם!), העפילו לאירוע הגמר.

בסיומם של שלושת ימי הגמר, הזוכה הגדול בטורניר היה קייל "בוגה" גירסדורף בן ה-16 מפנסילבניה, שזכה בגביע בקטגוריית השחקנים הבודדים ובשלושה מיליון דולר. זהו הפרס הגדול ביותר בו זכה אדם עד כה בטורניר גיימינג.

אחרי שהפך למיליונר בגיל 16, גירסדורף לא ממש מצא את המילים כדי לתאר את האושר שלו: "אני לא יכול לתאר מה אני מרגיש, אני כל כך שמח. כל האימונים וכל הזמן ששיחקתי השתלם, זה מטורף".