כשאנחנו מתקרבים לסיומה של שנת 2019, שוק המשחקים מוערך בכ-152 מיליארד דולר, ו-45% מנתח השוק הזה, 68.5%, מגיע ישירות מהמשחקים למכשירים הסלולריים, שנהנה מצמיחה אדירה של כ-10 אחוזים בשנים האחרונות.

בשנה וחצי האחרונות, הושקעו מעל 9.5 מיליארד דולר בשוק משחקי המובייל, וכמות ההשקעה בשנה החולפת צפויה לשבור את כל השיאים. המשחקים מהווים כ-33% מכמות האפליקציות אותם מורידים משתמשים באייפון ובאנדרואיד, , והתחזית היא שעד סוף השנה, כ-2.4 מיליון אנשים ישחקו בשלב כזה או אחר במשחק על המכשיר הסלולרי שלהם. מדובר בשליש מאוכלוסיית העולם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אולפן הפנטזי: כל הטיפים והעצות למחזור 2

בארצות הברית הזמן שבו אנשים מבלים במכשירים הסלולריים שלהם כבר עבר את הזמן שבו הם נמצאים מול מקלטי הטלוויזיה, כ-3:43 שעות בממוצע ביום, ואין שום סימן שהמגמה הזאת הולכת להיעצר. אנשים צפויים להמשיך ולבלות עם המכשירים הסלולריים שלהם יותר מאשר עם כל דבר אחר, ושוק המשחקים נהנה מהשגשוג הזה.

ואם חשבתם שמדובר בעסק לילדים בלבד, הנתון הבא בוודאי יפתיע אתכם. הגיל הממוצע של מי שמתקין משחקים במכשירים הסלולריים, הווא 36.3, כ-51% נשים. שליש מכל הגיימרים נע בין הגילאים 36-50, רחוק מאוד מהסטראוטיפ של גיימר כפי שאחנו מכירים אותו.