ענקית – לינוי אשרם חתמה הערב (שישי) את אליפות העולם בבאקו עם זכייה בארד בתחרות הקרב רב ולא פחות מ-6 מדליות בסך הכל איתן תחזור בגאווה גדולה לישראל אחרי הופעה פשוט בלתי נשכחת ויוצאת דופן של ספורטאית בכחול לבן.

אשרם סיפרה בסיום הגמר: "ההרגשה עצומה, אני הכי מאושרת בעולם. הראיתי לכולם מי אני. אין לי מילים, להיות על הפודיום בקרב רב זה מרגש בכל פעם מחדש, גם בפעם השלישית. זו הייתה תחרות קשה של חמישה ימים והיה קושי פיזי ומנטאלי אבל הצלחתי להתגבר על זה ואני גאה על מה שעשיתי. עבדתי קשה בשביל זה והעבודה הקשה השתלמה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לינוי אשרם בתגובה למדליות באליפות העולם

עוד הוסיפה המתעמלת: “המטרה הבאה שלי זו ההופעה במשחקים האולימפיים. אני אבוא לשם כדי לעשות את הכי טוב שלי, לעשות את הכי טוב שאני יכולה. אני לא חושבת שהזכייה במדליה בקרב רב הזה אומרת משהו לגבי מה שיהיה בטוקיו, אני עדיין אצטרך לעבוד קשה גם שם, אבל הכל יכול לקרות".

לינוי אשרם עם מדליית הארד (עמית שיסל, באקו)לינוי אשרם עם מדליית הארד (עמית שיסל, באקו)

על זליקמן שזכתה בכרטיס לטוקיו: "אני מאושרת בשבילה, עשינו את הקריטריון ביחד ואנחנו מעודדות אחת את השנייה. נשארתי בסוף התחרות כדי לחבק אותה חיבוק גדול ואני שמחה בשבילה".

אופיר אבן, מנהל הפועל ראשון לציון בה מתעמלת אשרם, ציין: “אין מילים, זה הישג מדהים בכל קנה מידה. לינוי ממשיכה לבסס את עצמה בטופ העולמי בעזרת צוות מדהים שכולל את איילת זוסמן, לנה קופילנקו, רעיה אירגו, גלינה ברסקי ובתמיכת איגוד ההתעמלות, הוועד האולימפי והיחידה לספורט הישגי שעושים ימים כליליות על מנת לאפשר לנו את השקט לעבוד ולהגיע לפסגות הללו”.

לינוי אשרם (עמית שיסל, באקו)לינוי אשרם (עמית שיסל, באקו)