אחרי שחנכו את האולמות החדשים והנוצצים לענף ההתעמלות וחתכו את הסרטים האדומים, מסתבר שהמתעמלים כבר אינם רשאים להתאמן בהם. ל-ONE נודע כי החוזה בין איגוד ההתעמלות למכון וינגייט על הפעילות באולמות עדיין לא נחתם - ובגלל פערים בתנאים על השכרת המתקנים הוחלט על ידי ראשי המכון הלאומי להוציא את המתעמלים מהמקום.

ל-ONE נודע כי במכון וינגייט פנו לאיגוד ההתעמלות בדרישה להוציא את המתעמלים מהאולמות באופן מיידי, כל עוד האיגוד לא מסכים לתנאי החוזה שהוצעו לו. מדובר בצעד חריג למדי, לנוכח העובדה שבשנה האחרונה שופצו אולם ברלין ואף הוקם אולם דמוי אוהל במיוחד עבורם, בהשקעה של כ-10 מיליון שקלים שניתנו מטעם משרד הספורט על מנת שהמתעמלים יחזרו למכון הלאומי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
החזרות של ג'ניפר לופז ושאקירה לסופרבול

אלא שבעקבות ההודעה של מכון וינגייט, נבחרת התעמלות המכשירים שכוללת את ארטיום דולגופיאט ואלכס שטילוב חזרה להתאמן בהדר יוסף, בעוד שהמתעמלות האמנותיות לינוי אשרם וניקול זליקמן נאלצו להתאמן בפארק תחת קרני השמש משום שנותרו בלי אולם.

בחודש האחרון התקיים דיון על המשא ומתן בהנהלת איגוד ההתעמלות, ובסיומו הוחלט לנסות לגשר על הפערים מול ראשי המכון, אך ללא הצלחה עד כה. באיגוד אמרו: “אנחנו מאוד רוצים שהספורטאים שלנו יחזרו להתאמן בווינגייט אבל זה כבר לא תלוי בנו”.

יחד עם זאת, יש לציין כי במכון אופטימיים באשר לחזרתם של המתעמלים ולמיצוי המשא ומתן. גורמים בכירים במכון וינגייט מסרו: “אנו בטוחים שאי ההבנות ייפתרו בימים הקרובים והנבחרות יחזרו להתאמן במכון הלאומי בהקדם”.