חוזרים לשגרה מלאה בהקדם. עיריית אשקלון תקיים את 'טריאתלון אשקלון' שיהיה לאירוע הספורט ההמוני הראשון בישראל מאז פגרת הקורונה, זאת לאחר שהתקבל אישור עקרוני לקיום האירוע מאת משטרת ישראל. 'טריאתלון אשקלון' צפוי להתקיים ב-19 ביוני ביוזמת המחלקה לספורט בעיריית אשקלון ואיגוד הטריאתלון הישראלי. 

צפויים להשתתף באירוע בין 250-300 ספורטאים אשר יתחרו במקבצי זמן שונים על מנת לעמוד בהגבלת ההתקהלות. המשתתפים יוזנקו בקפסולות של 50 איש ויגיעו למתחם על פי זמנים שיגדרו מראש. בכל כניסה למתחם יימדד חום הנכנסים (שייכנסו אחד אחד) והמשתתפים יצטרכו להגיע לאירוע עם הצהרת בריאות דיגיטלית חתומה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: המעצר של אלופת ישראל בעבר

הרישום יהיה פתוח אך ורק לחברי איגוד רשומים בעלי מספר סידורי קבוע. התחרות הינה תחרות קריטריון הישגי לאליפויות אירופה וקריטריון ספורטאים מצטיינים לצה"ל, קריטריון אליפות אירופה - לעילית, לאליפות אירופה עד גיל 23 לנוער ולקדטים.  

ראש העיר אשקלון, תומר גלאם, אמר: "אנו גאים לארח את אירוע הספורט ההמוני הראשון בישראל, אירוע אשר ממחיש את המעורבות של העיר בכל הקשור לשמירה על כושר. במהלך האירוע אנו נקפיד על כלל ההנחיות על מנת לאפשר למשתתפים חוויה מהנה, בריאה ומוצלחת. תהיו קשובים להוראות וכך כולנו נוכל ליהנות מאירוע ספורט ייחודי באשקלון".

מקטע השחייה בטריאתלון אשקלון (דוברות עיריית אשקלון)מקטע השחייה בטריאתלון אשקלון (דוברות עיריית אשקלון)

יו"ר איגוד הטריאתלון, מיכאל זיו הוסיף: "איגוד הטריאתלון מודה לעירית אשקלון על ההיענות, הרצון והתמיכה בתחרות מיוחדת זו. זה לא מובן מאליו ומלוא הערכתנו נתונה לעירייה ולמחלקת הספורט".