שר התרבות והספורט החדש, ח”כ חילי טרופר, עדיין לא נכנס לתפקידו באופן רשמי, וכבר זוכה ל”מבול” של פניות מאנשי ספורט שונים. יו”ר איגוד הג’ודו, משה פונטי, נפרד מהשרה היוצאת מירי רגב ובירך את טרופר, תוך שהוא כותב כי הוא “בטוח שהשר טרופר ילמד את הספורט שלנו לעומק כפי שהוא עשה בתחומים אחרים, יעמיק את השימוש בספורט ככלי חינוכי וקהילתי, ויכיר בספורט הישראלי ובחשיבותו למגוון תחומי חיים, הן מבחינה חינוכית וערכית, הן במישור הבינלאומי והן ככלי חברתי”.

עוד כתב פונטי: “עם התגבשותה של הממשלה החדשה זה הזמן להגיד תודה לשרת הספורט היוצאת מירי רגב, וברוך הבא לשר הנכנס חילי טרופר. השרה רגב הייתה לצד הג׳ודו הישראלי בצמתים רבים. מעבר לעזרה הכלכלית, היא הייתה שם כשניסו למנוע מאיתנו להגיע ולהתחרות במדינות ערב, כשניסו לנדות אותנו, כשלא הסכימו שיתלוו אלינו מאבטחים, ובזכות הגעתה זכינו לאבטחה. 
היא הייתה עבורנו כשהיו קשיים דיפלומטיים ופעלה מאחורי הקלעים, היא עזרה באירוח תחרויות בינלאומיות, בקשר עם גורמים בינלאומיים ובפעילות בכל שעה בה ביקשנו את עזרתה.
מגיעה לה תודה גדולה מכל קהילת הג׳ודו הישראלי וממני אישית: תודה על מה שעשית עבורנו ובהצלחה גדולה במשרד התחבורה״.

על טרופר כתב: “את השר הנכנס חילי טרופר איני מכיר באופן אישי, אבל ממה שניתן להתרשם, מדובר באדם ערכי ורציני, איש שחייו מוקדשים לחינוך וערכים, אוהד ספורט מושבע”.