לרגל חג השבועות, החליטו במכון וינגייט לקבץ יחדיו את חלק מספורטאי האקדמיה והבוגרים שלה בענפי הספורט השונים, יחד עם דור ספורטאים נוסף שמשתייך לתא המשפחתי שלהם. 

אורן סמדג’ה, מאמן נבחרת ישראל לגברים בג’ודו ומדליסט אולימפי לשעבר, דיבר על בנו רום, שהחליט ללכת בעקבות הקריירה של אביו והגיע לפנימייה בווינגייט: "כהורים אנחנו מכבדים כל החלטה של הילדים שלנו. מעולם לא דחפנו לספורט הישגי למרות שאנחנו בטוחים שזה מעצב את האישיות ומאפשר לרום להתגבר על הרבה אתגרים. הבחירה וההחלטה של רום להגיע לפנימייה בווינגייט היא שלו בלבד. אנחנו תומכים בו ב- 100%".

שני הרשקו, מאמן נבחרת הנשים ישראל בג׳ודו עם אחייניתו, ג׳ודאית הנבחרת, רז הרשקו - בוגרת אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט (מכון וינגייט)שני הרשקו, מאמן נבחרת הנשים ישראל בג׳ודו עם אחייניתו, ג׳ודאית הנבחרת, רז הרשקו - בוגרת אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט (מכון וינגייט)

עוד לקחו חלק בפרויקט – מקבילו של סמדג’ה בנבחרת ג’ודו הנשים, שני הרשקו, ואחייניתו רז הרשקו, בוגרת אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט וג’ודאית נבחרת הנשים. גיל מעיין, מנהל אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט ושחקן נבחרת ישראל בכדורעף לשעבר עם בתו, הכדורסלנית יעל מעיין, חניכת אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט ומילה ניקוליץ’, שחקנית עבר וכיום מאמנת הכדורסל של בנות אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, עם שתי בנותיה, מיה ואניה, חניכות האקדמיה

גיל מעיין, מנהל אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט ושחקן נבחרת ישראל בכדורעף לשעבר עם בתו, הכדורסלנית יעל מעיין, חניכת אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט (מכון וינגייט)גיל מעיין, מנהל אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט ושחקן נבחרת ישראל בכדורעף לשעבר עם בתו, הכדורסלנית יעל מעיין, חניכת אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט (מכון וינגייט)
מילה ניקוליץ, שחקנית עבר וכיום מאמנת הכדורסל של בנות אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט עם שתי בנותיה, מיה (מימין) ואניה (משמאל), חניכות האקדמיה (מכון וינגייט)מילה ניקוליץ, שחקנית עבר וכיום מאמנת הכדורסל של בנות אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט עם שתי בנותיה, מיה (מימין) ואניה (משמאל), חניכות האקדמיה (מכון וינגייט)