יש משהו קליל ומרענן במכוניות קטנות. הרבה פעמים במחיר נגיש יחסית, מקבלים עיצוב מרענן, אפשרות לצבעים מגניבים, ואפילו כיף בכביש המפותל. כמובן שעל הנסיעה בכביש המפותל אוכל לפרט בהרחבה אחרי שאבחן את המכונית בפועל, אך הקליאו הקודמת הייתה בהחלט מכונית מהנה במובן הזה – ולא רק בגרסת ה-RS.  עד היום אני זוכר היטב את אותו היום הכיפי שאני, חברי הטוב והקליאו הקודמת חרשנו בהנאה את כבישיו המפותלים של אזור השומרון.

לגבי העיצוב והצבעים – בהחלט אפשר לומר שיש לקליאו שיק. בצבע הכתום שבתמונה מטה היא בהחלט יפה, ולא רק בו, ותא הנוסעים כולל נגיעות בצבע כתום או אדום.

רנו קליאו החדשה בישראל. גם בכתום (יח"צ)רנו קליאו החדשה בישראל. גם בכתום (יח"צ)

הקליאו מציעה מפרט אבזור מעניין, בשתי רמות הגימור. כבר בגרסת הבסיס 'אינטנס' תמצאו פנסי FULL LED, הנעה ללא מפתח, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מראות מתקפלות חשמלית, בלימה אוטונומית למניעת תאונה, מצלמה אחורית, חיישני אורות וגשם ועוד.

רמת הגימור הגבוהה, RS-Line, מוסיפה, בין השאר, תאורת אווירה פנימית, מסך מולטימדיה גדול יותר, ריפוד מהודר יותר, בלם יד חשמלי, חניה אוטומטית(!) ומערכת לזיהוי שטח מת. עוד נתון מעניין הוא הספק המנוע בגרסה האוטומטית: 130 כ"ס הוא נתון שהיה שמור עד לפני תקופה למכוניות ספורטיביות.

מחירי הקליאו עומדים על 85 אלף שקלים לגרסה הידנית, ו-105 או 115 אלף שקלים לגרסאות האוטומטיות, בהתאם לרמת האבזור. מבחן מלא לקליאו החדשה יופיע בקרוב כאן באזור המוטורי.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה באזור המוטורי? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את האזור המוטורי. נתראה בכתבה הבאה!