אני אוהב טנדרים: אלא אם אתם אינסטלטורים או קבלנים שרואים אותו כל יום בעבודה, כל היום - יש לטנדרים מן קסם כזה, של לצאת לחופש. האפשרות להעמיס מה שבא, ציוד קמפינג או קרשים למדורה, בשילוב עם יכולת השטח הגבוהה והעובדה שמדובר ב'רכב של גברים' בהגדרה, עושים לי את זה.

כעת מתחיל בישראל השיווק של הטרייטון החדש. הטרייטון החדש יוצע במגוון גרסאות, החל מגרסת הנעה 2X4 (אחורית) בסיסית, ועד לגרסת הנעה כפולה מאובזרת. לטרייטון יכולת נסיעה בשיפוע צד של 45 מעלות, זווית גחון של 24 מעלות, זווית גישה של 30 מעלות וזווית נטישה של 22 מעלות.

אם שיפוע צד של 45 מעלות נשמע לכם הרבה, אתם צודקים – לא מזמן נסעתי (כנוסע) בשיפוע שכזה באתר הדגמה סטרילי, וכמה שזה מפחיד, ככה זה כיף.

כל דגמי הטרייטון מצוידים בשבע כריות אוויר. דגם הדקאר מצויד בבלימה אוטונומית למניעת תאונה, בהתראה על סטיה מנתיב ובזיהוי הולכי רגל. דגם הדקאר SE שנמצא בפסגת ההיצע, מצויד בנוסף במערכת התראה על תנועה חוצה בעת נסיעה לאחור, בזיהוי כלי רכב בשטח המת של המראות ובשליטה אוטומטית על האורות הגבוהים.

מיצובישי טרייטון (יח"צ)מיצובישי טרייטון (יח"צ)

אבזור הטרייטון כולל בין היתר הגה 4 צלעות מצופה עור, בקרת שיוט, ידית הילוכים בריפוד עור, אימובילייזר מקורי, דיבורית Bluetooth, שליטה מגלגל ההגה על מערכת השמע, מערכת תאורת יום ומדרכי צד. דגם Dakar מצויד גם בלם יד בציפוי עור, בקרת אקלים דיגיטלית, מראות צד מתקפלות חשמלית עם איתות וחיישן גשם ותאורה, מראה פנימית בעלת עמעום אוטומטי, חלונות כהים בחלק האחורי, תאורה אחורית משולבת LED, חישוקי סגסוגת 18", מצלמת רברס ומערכת Connected Car.

דגם Dakar SE מוסיף מושבי עור שחורים, מושב נהג עם כיוונון חשמלי, חימום למושבים קדמיים, KOS, מערכת כניסה והתנעה ללא מפתח, DRL- מערכת תאורת יום LED, תאורה ראשית LED, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מנופים להעברת הילוכים מגלגל ההגה ובקרת אקלים דו-אזורית.

מנוע הטרייטון בנפח 2.2 ליטרים, מפיק הספק של 150 כ"ס ו-40.8 קג"מ מומנט, ודגמי ההנעה הכפולה כוללים הילוך כוח, וכן אפשרות לבחירה מבין 4 מצבי נסיעה, הנבדלים זה מזה בתכנות פעולה המנוע, תיבת ההילוכים והבלמים: חצץ, בוץ\שלג, חול וסלעים.

מיצובישי טרייטון (יח"צ)מיצובישי טרייטון (יח"צ)

הטרייטון יוצע עם מערכת ה-CONNECTED CAR המאפשרת לנוסעים ליהנות מגלישה ברשת, עם עדכוני תוכנה וקבלת יישומים. מערכת ההפעלה מסוג אנדרואיד מספקת בין היתר ממשק מגע נוח ואפשרות להאזנה למוזיקה המותאמת לכל אחד באמצעות אפליקציית רדיו מכל העולם: Nobex האינטרנטי, אפליקציות 99FM, כאן OD, גלגל"צ רדיוס 100 FM ורדיו תל אביב.

למערכת אפשרות לביצוע Hot Spot לגלישה באינטרנט ברכב, בנוסף המערכת כוללת תפעול קולי, דיבורית Bluetooth, ניווט באמצעות מערכתWAZE וחניה באמצעות האפליקציות סלופארק ופנגו.

מחירי גרסת ה-2X4 עומדים על 199 או 225 אלף שקלים (בהתאם לרמת האבזור), ואילו מחירי ההנעה הכפולה נעים בין 235 ל-256 אלף שקלים. מבחן לטרייטון החדש יפורסם כאן בקרוב.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה באזור המוטורי? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את האזור המוטורי. נתראה בכתבה הבאה!