נבחרת הדייויס של ישראל תפגוש היום (שישי) את שבדיה במסגרת בית 1 של אליפות אירופה/אפריקה. היום התקיימה בשטוקהולם הגרלת המפגש, ומחר יתקיימו שני משחקי יחידים החל מ-18:00, כאשר עידן לשם, המדורג במקום ה-395 בעולם, יפתח מול מיקאל יימר (106 בעולם).

אחריו יעלה לשחק דודי סלע (146 בעולם) מול מרקוס אריקסון (280 בעולם). משחקי יום שבת ייפתחו במשחק הזוגות, כאשר יוני ארליך (101 בדירוג הזוגות) ודניאל צוקרמן (802 ביחידים) ישחקו מול אריקסון ואנדרה גוראנסון (119 בזוגות). לאחר מכן יתקיימו שני משחקי היחידים הנותרים – דודי סלע מול יימר ולשם מול אריקסון.
 

נבחרת הטניס (לידור גולדברג, איגוד הטניס)נבחרת הטניס (לידור גולדברג, איגוד הטניס)

ניצחון יעלה את הנבחרת למפגש פלייאוף העלייה לאליפות העולם שיתקיים במארס 2020, הפסד ישלח את הנבחרת למפגש הישרדות במארס 2020 מול הנבחרת שתעפיל מבית 2.הקפטן, הראל לוי, אמר: "החבר'ה נראו טוב מאוד השבוע, אנחנו מוכנים למחר, מה שנשאר לנו זה להציג את היכולה הטובה גם במאני טיים על המגרש ואנחנו אופטימיים"

דודי סלע הוסיף: "אנחנו מרגישים טוב על המגרש, תמיד בדייויס אלה משחקים קשים, שבדיה נבחרת טובה ומשחקת בבית כאשר מיקאל יימר הוא שחקן טוב שקרוב לטופ 100, ואני חושב שזה יהיה קשה, אבל נעשה את הכי טוב שלנו".