אנשים רבים בימים אלו מתמודדים בדרך שלהם עם נגיף הקורונה. יש שנשמעים להוראות ונשארים בביתם, יש שלא וגם יש מי שמביע דעה לגביה גם אם היא לא כל כך פופלרית. טניסאי העבר הידוע, מראט סאפין, העלה קונספירציה בנוגע לנגיף וגרם לשיח ער למדי וקנה לעצמו לא מעט ביקורת.

בשיחה שערך לערוץ ספורט רוסי באינסטגרם אמר סאפין: “לדעתי הכל מתוכנן מראש, מנסים להכשיר את הקרקע לקראת החדרה של שבבים לאנשים. ב-2015 ביל גייטס אמר שתהיה מגיפה, שהאויב הבא שלנו הוא וירוס, לא מלחמה גרעינית. אני לא חושב שגייטס הוא מגדת עתידות, הוא פשוט ידע שהכל מתוכנן”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איך לשחק כדורסל בחוץ מבלי לקבל דו"ח

“עשו סימולציות להכל שבועיים לפני שנודע לעולם על הוירוס. למה התחיל כל נושא ה-G5? הם רצו שהננו-צ’יפים יצאו החוצה, זו הסיבה, תראו מה קורה מסביב, אנשים בפאניקה, בדיוק כמו שתכננו. מבחינתי זה לא חדש, הכל נמצא באינטרנט. אני בטוח שלא מספרים לנו את הכל, זו סיטואציה שהוכנה מבעוד מועד, אבל אנשים מאמינים לכל דבר, לסיפורי האימה בטלוויזיה, לכולנו יחדירו בקרוב צ’יפ שנלך איתו לכל מקום”.

האם הוא לא מאמין לדבריהם של מנהיגי העולם: “ולדימיר פוטין? דונלד טראמפ? אנגלה מרקל? אני חושב שיש אנשים יותר חזקים מהמנהיגים האלה, אלו שבאמת שולטים בכסף, הבעלים של העולם. האם יש שלטון צללים? תקראו לזה איך שאתם רוצים. אלו אנשים חזקים מאוד, שאנחנו אפילו לא יודעים על קיומם”.