דווקא בתקופה בה הכדוריד בישראל מושבת בשל מגפת הקורונה, ממש לא שקט באיגוד. הבלאגן נוצר על רקע החלטת יו"ר התאחדות הכדוריד, טל לביא, להוציא לאלתר את כל עובדי האיגוד לחל"ת, החלטה שהובילה את שאר חברי ההנהלה ומורשי החתימה לשלוח לו מכתב קשה.

"התנהלותך תמוהה, חמורה, חסרת אחריות, מנוגדת לכל דין וממילא עלולה לגרום לאיגוד הכדוריד בישראל לנזקים עצומים וקשים ביותר", כתבו ליו”ר חברי ההנהלה, שגם מאשימים אותו כי שלח את ההודעה על חל”ת על דעת עצמו שלח את המכתב בו הוא הוציא את העובדים לחל"ת על דעת עצמו: "ניסית לקבוע בחריגה מוחלטת מסמכות, עובדות בשטח עת ‘הורית’ להוציא את כלל עובדי האיגוד לחופשה ללא תשלום, תוך התעלמות מוחלטת מהחלטת הנהלת האיגוד. הנהלת האיגוד מתנערת באופן מלא ומוחלט מ’הנחיותיך’ ההזויות, כאשר ברור כי מדובר בהחלטות  שהתקבלו בחוסר סמכות ומשכך הן חסרות כל תוקף".

טל לביא יו"ר איגוד הכדוריד (אחמד מוררה)טל לביא יו"ר איגוד הכדוריד (אחמד מוררה)

עוד מציינים חברי ההנהלה כי: "חברי הנהלת האיגוד, העובדים במשרה מלאה, עושים לילות כימים עבור האיגוד ועבור עובדיו, על אף ההחלטה המוחלטת וחוסר הוודאות בו שרוי כיום האיגוד". מורשי החתימה מבקשים מהיו"ר לביא: "אנו מצפים כי תחזור בך לאלתר ממכתבך המביש". בתוך כך, משחקי הנבחרת מול לטביה, שהיו אמורים להתקיים באמצע חודש אפריל במסגרת מוקדמות אליפות העולם, נדחו.