מרכז נבחרת ישראל, יואב למברוזו, מצטרף לליגה הבכירה בצרפת. למברוזו בן ה-20 יעשה זאת במדי לימוז' - העולה החדשה לליגת העל הצרפתית, בשורותיה הוא חתם על חוזה, והוא מסיים את דרכו בקבוצת אייזנאך הגרמנית, איתה היה שותף לעלייה מהליגה השלישית לשנייה והיה ממצטייניה בעונה הנוכחית שהסתיימה בגרמניה.
למברוזו, שחקן נבחרות הבוגרת והעתודה של ישראל, יהיה הכדורידן הישראלי השני שמשחק בצרפת, אחרי שוער נבחרת ישראל דן טפר, שימשיך לעונה נוספת בליגת המשנה במדי שארבור. בכך אומנם נמנע מצב של טריו ישראלי בליגה השנייה בגרמניה, אבל עדיין ישחקו בה - יונתן דיין במדי רימפאר ושניר נציה במדי גרוסוולשטאדט - שהתבשרה שלשום על חזרתה לליגת המשנה. בנוסף אליהם, דניאל מוסינדי ימשיך בארלנגן מהבונדסליגה הגרמנית, וייתכן כאמור ששחקן ישראלי נוסף יחתום שם בשבועות הקרובים.   

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האצן שרץ 10 שעות סביב המיטה בשביל להתאמן

למברוזו שעשה את צעדיו הראשונים בכפר מנחם, ובמחלקת הנוער ובקבוצת הבוגרים של עירוני רחובות בה שיחק כבר בגיל 16 - התבלט בהמשך במדי נבחרת הנוער של ישראל, ובמהלך הפרויקט שנערך בגומרסבאך שבגרמניה. למברוזו הרשים מספר קבוצות, אבל בחר להצטרף לאייזנאך. בשבועות האחרונים, הוא בדק מספר אופציות. לפני משבר הקורונה הוא זכה להתעניינות מקבוצות בליגה הבכירה בספרד ובפורטוגל, אבל בהמשך ההתמקדות הייתה במציאת קבוצה בליגה הבכירה בגרמניה או בצרפת.