נבחרות העתודה והנוער של ישראל יחדשו החל ממחר (ראשון) את האימונים בהדר יוסף, בהתאם להנחיות והמגבלות שקבעו משרדי הבריאות והספורט. לפני כשבוע קבע האיגוד האירופי כי אליפויות אירופה עד גיל 20 ועד גיל 18, שהיו אמורות להתקיים במהלך הקיץ – נדחו וייערכו בינואר 2021.

שתי הנבחרות הצעירות של ישראל ישתתפו במשחקים, והמטרה היא להחזיר את הפעילות שלהן לשגרה. באימונים יוכלו להשתתף גם הליגיונרים של העתודה - דניאל מוסינדי ויונתן דיין (המשחקים בגרמניה) ויואב למברוזו (שישחק בעונה הבאה בלימוז הצרפתית).

דניאל מוסינדי מול נבחרת גרמניה (הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)דניאל מוסינדי מול נבחרת גרמניה (הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)

בהמשך יוחלט מתי תחודש פעילות הנבחרת הלאומית, שכן ההתאחדות האירופית ביטלה את משחקי הפלייאוף לקראת אליפות העולם, לאחר שהיו אמורים להיערך באפריל, נדחו ליוני ולבסוף בוטלו. המשימה הבאה של הנבחרת תהיה מוקדמות אליפות אירופה 2022, ובחודש הבא מתוכננת להתבצע ההגרלה ופרסום לוחות הזמנים של המשחקים.
 
במקביל, הבהירו ראשי קבוצות הבוגרים והבוגרות - בליגת העל, לאומית ונשים, כי גם לאחר קבלת האישור של משרדי הבריאות והספורט על אפשרות חזרה לאימונים במתכונת מוגבלת, שכל עוד אין החלטות לגבי המשך או אי המשך הליגות בעונה זו, הן לא שבות לאימונים וממשיכות במתכונת החל"ת. כמו כן, ישנן ערים רבות שטרם פתחו אולמות ומתקני ספורט, כך שפעילות עדיין לא מתאפשרת גם תחת המגבלות.

יונתן דיין צילום מריו מוריירה (איגוד הכדוריד)יונתן דיין צילום מריו מוריירה (איגוד הכדוריד)