החתמה משולשת בהפועל אשדוד - ולדי קופמן ועומר גרא, שחקני נבחרת ישראל לשעבר מצטרפים לקבוצת הכדוריד, כאשר מיד אחריהם גם גיא קורדובה חתם והשלים החתמה משולשת במועדון, כל זאת לקראת העונה הבאה בליגת ווינר. 

אשדוד התחדשה בדמות צירופם של המרכז ולדי קופמן ששיחק במכבי ראשל"צ, ושל הפיבוט עומר גרא ששיחק בעונה האחרונה בהפועל ראשל"צ (השניים כבר שיחקו יחד במדי מכבי ראשל"צ ובנבחרת ישראל). גיא קורדובה, הקיצוני-מקשר ששיחק בבני הרצליה ולפני כן ברמה"ש ובחולון, הצטרף כאמור גם כן.

מאמן אשדוד, אולג בוטנקו: "אנחנו בונים את הסגל לעונה הבאה, ומשתדלים לחזק אותו בשחקנים איכותים ומנוסים, ומברכים על ההצטרפות של השחקנים. אנחנו נמשיך לחזק את הקבוצה, כשהמטרה הברורה היא להמשיך להיאבק על כל התארים".

ולדי קופמן מול אשדוד (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)ולדי קופמן מול אשדוד (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)

קופמן בן ה-32, ששיחק בעבר גם במכבי ת"א ובמכבי קרית מוצקין ובנבחרות ישראל, והיה שותף לזכייה בתואר אליפות ובגביעי המדינה - מצטרף לעמדת המרכז לצד עומרי קושמרו. השניים החמיצו את החלק האחרון של העונה הזו בגלל פציעות, אבל הציוות שלהם מעניק לאשדוד עומק ומכוון לכך שזארקו פאיוביץ' המונטנגרי לא צפוי להמשיך בקבוצה.

גיא קורדובה (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)גיא קורדובה (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)

לגבי גרא בן 28, שזכה גם כאן בתארי אליפות וגביע המדינה עם מכבי ראשל"צ - אשדוד התבססה בשנתיים האחרונות על שי הרשקוביץ ויוסי ביטרמן בעמדת הפיבוט, כאשר במהלך העונה השתלב גם איתי סויסה ששב מהפרויקט בגרמניה. נכון לרגע זה, הרשקוביץ על פי גורמים בוחן את המשך עתידו במשחק, וביטרמן צפוי לשוב בתחילת העונה הבאה אחרי החלמה מפציעה ארוכה.