הנהלת איגוד הכדוריד התכנסה הערב (שני) ואישרה באופן רשמי את סיום העונה שנפסקה באמצע חודש מרץ, עם פרוץ משבר הקורונה. בהתאם להחלטה, נקבעו האלופות (מגילאי נוער ונערות ומעלה) ובראשן כמובן מכבי ראשון לציון, שהוגדרה כאלופת ליגת ווינר לאחר שמוקמה ראשונה ועם אחוזי צבירת הנקודות הגבוהים ביותר. קבוצת הנשים השלימה דאבל עבור המועדון מעיר היין כשבנוסף, הוחלט על הקפאת היורדות.

במבט למבנה ליגת העל לגברים בעונה הבאה, הוחלט כי היא תכלול 13 קבוצות עם עלייתה של מכבי תל אביב שהייתה במקום הראשון בלאומית בזמן העצירה והישארותה של מכבי דימונה. בהמשך ידונו באיגוד בתוכנית המשחקים לעונה הבאה, כאשר נשקלת אפשרות לשוב לשיטת משחקים בת סיבוב אחד ואז חלוקה לבית עליון ותחתון ולאחריה סדרות הפלייאוף.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: המעצר של אלופת ישראל בעבר

כמו כן, הוחלט לקיים את גמר גביע המדינה לגברים (בין הפועל אשדוד למכבי ראשל"צ) לפני פתיחת העונה הבאה. ועדת נשים ביקשה לדון ולהעלות לסדר היום בישיבה הבאה האם לקיים גם את גמר הגביע לנשים.

בנוסף, ההחלטה שנקבעה לפני שנה על רישום של עד 3 זרים בקבוצה בליגת העל (החלטה שתוקפה עד לסיום העונה הבאה) נותרה בתוקף. הנהלת האיגוד אישרה גם עקרונית את המלצת הוועדה המקצועית ו-ועדת הנשים להאריך את חוזיהם של מאמני נבחרת ישראל אולג בוטנקו ואסף לוי ומאמן נבחרת הנשים ראובן יוספולסקי, בכפוף למו"מ הכספי שייערך עימם.