הפועל כפר סבא הפסידה הערב (רביעי) 3:1 (25:18, 23:25, 25:23  ו-25:16) לסראמה האסטונית במסגרת גביע האתגר האירופי בשלב 32 האחרונות, והחמיצה הזדמנות לצאת עם יתרון משמעותי לקראת משחק הגומלין שייערך באולם איינשטיין בכפ"ס בשבוע הבא (שלישי, 18:00).
אחרי ניצחון של המקומיים במערכה הראשונה, הצליחה הקבוצה של שגיא ברעם לחזור לעניינים ולנצח בשנייה, ואף לא הייתה רחוקה מלהפוך את התוצאה ולהשיג ניצחון גם במערכה השלישית, אך היא נכנעה לבסוף בתוך ארבע מערכות, ולכן תזדקק לניצחון 1:3 או 0:3 בשבוע הבא, ולאחר מכן לניצחון במערכת הזהב, אם תתקיים כזו, על מנת לעלות. ניצחון של כפ"ס 2:3 בשבוע הבא לא יספיק לה, ובמקרה כזה (כמו גם במקרה של ניצחון של האסטונים) סראמה תעלה על חשבונה לשמינית הגמר.

שחקני הפועל כפר סבא (שחר גרוס)שחקני הפועל כפר סבא (שחר גרוס)

"אני מאוד גאה בהופעה של השחקנים, וחושב שזו הייתה אחת ההופעות היותר מרשימות של קבוצה ישראלית במגרש חוץ באירופה", אמר לאחר המשחק שגיא ברעם, מאמן הפועל כפ"ס. “מול קהל של כאלף איש, מול קבוצה שהיא באמת בליגה אחרת מהליגה שלנו, עם זרים מדהימים, עם איכות כדורעף שלא פוגשים בליגה שלנו, עמדנו שתי מערכות שווה בשווה. סארמה עדיין פייבוריטית גם בארץ. קורא לקהל להגיע ולתמוך בנו בבית”.